reklama

Budou vám slušet krátké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit

Budou vám slušet krástké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit Foto:
Budou vám slušet krástké vlasy? Jednoduchý trik, jak to zjistit
Foto: profimedia.cz

Znáte to staré pořekadlo: dlouhé vlasy, krátký rozum? No, ona inteligence asi s vlasy úplně tak souviset nebude a ze své zkušenosti vím, že i dlouhovlásky jsou někdy chytré jak opice.

Obecně stále platí, žena = dlouhé vlasy. Všechny princezny v pohádkách jsou dlouhovlasé a neznám malou holku, která by dobrovolně chtěla být ostříhaná na kluka. V dospělosti se to ovšem trochu mění. Krátký sestřih dokáže být zatraceně sexy a to dokazují i mnohé celebrity jako Michelle Williams, Emma Watson nebo Halle Berry. Bohužel ne každý je ten správný typ na krátké vlasy. A protože tento krok – zkrátit si radikálně vaši dlouho pěstovanou hřívu – je poměrně zásadní, ukážeme vám jednoduchý trik, jak si ověříte, zda k vašemu obličeji krátké vlasy budou pasovat. Stačí změřit dělku mezi vaší bradou a ušním lalůčkem přesně tak, jak vidíte na obrázku níže. Pokud jste naměřili méně jak 5,5 cm, jste ten pravý typ na účes z krátkých vlasů. Pokud jste naměřili více, doporučuje se délka vlasů delší. A pokud zjistíte, že ne, a přesto chcete tuto změnu vyzkoušet, říkám: jděte do toho! Jsou to "jen" vlasy a dříve či později zase dorostou, to je jistota.

 

Jednoduchý trik, jak zjistíte, jestli vám budou slušet krátké vlasy Foto: Jednoduchý trik, jak zjistíte, jestli vám budou slušet krátké vlasy; foto: All

Horoskopy 2018

reklama

reklama