Finále Talentu: The Pastels ohodnotili The Boyz!

Na finále Talentu se objevila i slovenská taneční skupina The Pastels, která se dostala v prvním ročníku až do finále. Kluci jsou na Slovensku tanečním fenoménem. Jak zhodnotili The Boyz a Bruise Žilku? Jaktože se znají?

Jedna z nejlepších tanečních skupin na československém poli se objevila na finálním večeru Talentu podpořit další tanečníky. Jak říká Danter: "Tanečníci jsou malá komunita, navzájem se všichni známe." Zatímco český divák si mohl Pastelek všimnout hlavně v klipu Jebe od Rytmuse, kluci na Slovensku budují jeden projekt za druhým. Momentálně mají i svoji vlastní televizní show Move up, kde hledají sedmého člena do svého týmu.

Nedávno dokončili Černobílé turné s Lucií Bílou po Čechách a Slovensku, není se čemu divit, protože Lucie pro ně má slabost, stejně jako oni pro ni.

Kluci jsou jedni z prvních, kdo televiznímu světu ukázal specifický taneční žánr, jenž uvidíte hlavně u amerických popových umělců. L. A. style má kromě náročných technických prvků také ty úsměvné...

Podívejte se na rozhovor, kde nám kluci řekli, co si myslí o vystoupení The Boyz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.