Horoskopy

2. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 2. červen

Čeká nás náročný den, raději nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád. Snažíme pečlivě třídit svoje myšlenky a vyhýbáme se slovním potyčkám a konfliktům.

Luna v Panně - přibývá

symbol Netopýr

V tyto dny se soustředíme na pořádek a na dokončení povinností pracovních i osobních.

Nastává ideální doba k péči o tělo, regeneraci vlasů, nehtů i pokožky. Uděláme si čas na peeling celého těla, můžeme použít speciální přípravky nejlépe přírodní např. s cukrovou třtinou, nebo použijeme kartáč a pečlivě masírujeme celé tělo. Na vlasy i obličej naneseme výživné masky.

Zvláště v těchto dnech si dopřáváme kvalitní jídlo v menších dávkách. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, a proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty, nebo směsi na podporu trávení. Cvičení a pohyb pomáhá našemu střevnímu traktu k rychlejšímu trávení stravy.

Pozor na alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve.

Z barevného spektra můžeme vybrat červenou nebo modrou. Ozdobíme se červeným korálem nebo lapisem.

Vyzkoušejme vůni jasmínu nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.