Horoskopy

20. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 20. červenec

Je konec pracovního týdne, a vládne „netopýr,“ raději se nepouštíme se do důležitých obchodů a finančních transakcí. Všemu, co musíme neodkladně udělat, věnujeme náležitou pozornost, a raději se přesvědčíme, že je opravdu všechno v pořádku.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Netopýr

Podle astromedicíny patří systém ledvin právě ke znamení Vah, je to párový orgán, proto právě toto znamení řeší nejvíce partnerské vztahy a touží po porozumění a harmonii. Pro příjemný pocit si dopřejme detoxikační medovou masáž celého těla, vhodná je také bylinková koupel a chvíle relaxace.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Po práci si naplánujeme setkání s našimi blízkými, najděme restauraci, kde je klid a nehraje tu hlasitá hudba, kde je příjemná obsluha a vkusný interiér, a především skvělá kuchyně. Důležitá je pohoda a vzájemné sdílení zážitků z celého týdne a také plánování společných aktivit.

Zkombinujeme tmavě modrou s fialovou. Může se nám líbit amazonit nebo ametyst.

Naší mysl zklidní vůně vanilky nebo chypru.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.