Seriály a filmy

5. prosince 2016 11:00

Gabriela Gabrielová

Vysoká škola života pokračuje

V první epizodě Vysoké školy života jsme se dozvěděli, že Američané bojovali v občanské válce Severu proti Jihu až někde ve Vietnamu, a soutěžící se radši tvářili, že o samohaně nemají ani páru. Ale to není všechno! Vysoká škola života na Prima Comedy Central odvážně pokračuje. Tentokrát formami orá

Vysoká škola života je první vědomostní soutěž v historii České republiky, ve které padají špatné odpovědi na poměrně jednoduché otázky a zároveň v ní nevystupuje Jiří Krampol. Od absolventů Vysoké školy života se pravděpodobně vůbec nic nedozvíte. Ale o to jsou jejich těžce vypotěné odpovědi zábavnější.

Společně s moderátorem Tomášem Plhoňem a tipujícími experty Sabinou Remundovou a Petrem Vydrou odvážně klesáme na dno studnice vědomí a dobrého vkusu. Dvojici našich ochočených, hláškující expertů v každém dílu doplňuje stejně přičinlivý komik. Tentokrát to je nesmazatelný Miloš Knor.

Vysokoškoláci života

Sabině Remundové připravila Vysoká škola života pořádné dilema. Neví, jestli má být za dámu. Jinak v tom má dcera Ivy Janžurové a členka rodinného hereckého klanu celkem jasno. Tři roky strávila v mladoboleslavském divadle a stále žije. S matkou a sestrou Theodorou si zahrála v rodinné komedii Výlet.

Ostřílený postávající komik Petr Vydra si díky Vysoké škole života poseděl. Dokonce převlékl ikonický rolák, který se léta neúspěšně snažil znovu zavést do módy. Účinkoval v reklamě na zubní pastu, i když se prý nikdy neusměje – kvůli Vysoké školy života však při zmínce o tom udělá aspoň malou výjimku.

Veselá veřejná potupa

Ve Vysoké škole života dvojice soutěžících vyčerpává mozky pod bedlivým okem naší kamery. Normální otázky se pro ně rychle mění v nečekané životní výzvy. A tak přichází ke slovu dedukce, slovní rozbor i svérázná logika. Soutěžící bojují s odpověďmi, jako by šlo o život! Experti to všechno komentují a docela se při tom baví. Dokud se role neobrátí a případné veřejné potupy nezůstanou ušetřeni ani oni.

Taky se smějete, když někdo nemá páru, a přitom se snaží vypadat chytře? Ale ruku na srdce: děláme to občas všichni. V této zábavné show se neznalost omlouvá, dokonce může být jistou předností. Odměnou je všeobecné veselí. Lehce se zamyslete, těžce improvizujte a čím menší budou vaše vědomosti, tím větší bude legrace!

Žádná škola vás nepřipraví na život, ale Vysoká škola života to aspoň bere s humorem! Nový díl každé pondělí ve 22:00 a opakování v sobotu a v neděli ve 23:30 a v pondělí ve 22:30. Už máte svůj diplom?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.