Klára a Mike se konečně sblíží! Už dnes večer v Ohnivým kuřeti

sblížení Kláry a Mikea

Mezi Mikem a Klárou to pořádně jiskří, to je bez debat. Jako by se ale tomu ale oba odmítali poddat... Ale není vše napořád, svou porci romantiky dostanete už ve středu ve 20.15 na Primě!

Za Mikem se vrátí jeho matka. Po proslovu Jardy Slepičky o plnění vlastního snu se Mikeovi rozhodne pomoci – chce mu dát staré šperky po babičce, jejichž prodejem by Mike získal peníze na odstartování podnikání s Burákem. Peníze mu dát nemůže, protože to by se o této „pomoci“ musel nutně dozvědět i Mikeův otec, což není v ničím zájmu.

Jenže Mike šperky po babičce jako rodinnou hodnotu prodat odmítá a i přes Burákovy protesty je matce vrátí. Ta žije ovšem stále v domnění, že Mike a Klára jsou pár, a nastalou situaci začne řešit přes synovu domnělou slečnu… A zdá se, že toto spolčení jen tak „na oko“ nakonec Mikea a Kláru sblíží i ve skutečnosti.

Na obláčku lásky si pluje i Manka. Ovšem až do okamžiku, než ji v hospodě navštíví paní Zdeňka, která se dožaduje Bédy. Na povrch začíná vyplouvat, že Béda nebude takový svatoušek, za kterého jej všichni (kromě Jardy Slepičky) pokládají. Než to ale dojde Mance, to si budeme muset ještě počkat. Zatím má totiž v hlavě jediné – miminko.

Podívejte se na upoutávku:

V Hotelu Grand budou mít na mysli všichni také jediné – úspěch nedělního rodinného brunche. Ten se sice vydaří, ale bude mít jedno dost velké ALE…

Jaké? Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek