Seriály a filmy

6. října 2018 08:00

Ilona Blašková

Celebrity a jejich trapasy s prostitutkami

Prostituce je jedno z nejstarších řemesel a podle statistik s ní má zkušenost každý pátý muž! A celebrity nejsou výjimkou! Kdo ze známých tváří má zálibu v lehkých ženách?

Charlie Sheen

Největším kancem je jednoznačně americký herec Charlie Sheen. Před šesti lety v rozhovoru pro časopis Playboy přiznal, že jeho postelí prošlo přes pět tisíc žen, z nichž většina byly prostitutky! A že ho přišly hodně draho! Například známá hollywoodská prostitutka Heidi Fleiss, si za jednu společnou noc účtovala v přepočtu 590 tisíc korun. Během jednoho roku tak utratil za lehké ženy neuvěřitelných 41 miliónů korun! Herec rád ve svém domě pořádal orgie, polykal jednu modrou pilulku za druhou a za sex bez kondomu si rád připlácel. Později přišel na to, že je HIV pozitivní, a měl po srandě.

Tiger Woods

Na svou zálibu v prostitutkách doplatil i špičkový golfista Tiger Woods. Skandál ho stál nejen manželství s modelkou Elin Nordegren, ale i velký propad v golfové kariéře. Sportovec později přiznal, že se léčí ze závislosti na sexu. Dnes, osm let od skandálu, se mu v golfu začalo opět dařit.

Eddie Murphy

Známý komik byl načapán s prostitutkou přímo v autě. Co ale bylo ještě horší, prostitutka byla ve skutečnosti muž – transvestita. Celou věc herec komentoval tím, že žena stopovala u silnice a on ji chtěl jen odvézt domu. O rok později tento transvestita Atison Seiuli zemřel po pádu z okna svého bytu.

Rapperka Eve

Trapně bylo i rapperce Eve, kterou nějaký svědomitý občan nahlásil na policejní stanici, že svými orgiemi s placenou společnicí ruší ostatní hosty v jednom miamském hotýlku.

Leoš Mareš

Pořádně horké chvilky zažily i hvězdy v našem českém rybníčku. Před pár lety internet obletěly snímky obnaženého moderátora Leoše Mareše ve společnosti lehké děvy. „Někdo chce na mně vydělat peníze, zničit mě!“ prohlásil tehdy Leoš, kterému prý někdo nasypal omamné látky do pití.

Oldřich Kaiser

Ostravský noční podnik před lety navštívil namol opilý herec Oldřich Kaiser. Společnost lehkých dívek si náramně užíval a vůbec mu nevadilo, že je přitom nahý fotografován. „Oblíbil si dvě z holek, kterých se držel jako klíště," prozradil Blesku svědek večerního představení. Podle něj herec zbytek noci strávil na pokoji v jejich společnosti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.