Fičák u sporáků se blíží. Slavice Bílá povoluje šéfovi tělesné tresty. A bouchnou "saze" Vladkovi?

Host ve studiu - Lucie Bílá, se netají obdivem k přísnému šéfkuchaři. „Nemám ráda bábovky ani ty lidské. A jestli mezi ně někdo nepatří a opravdu si zaslouží respekt, tak je to právě Zdeněk Pohlreich. Ví, co chce, co dělá. Od něj se klidně nechám plácnout vařečkou, když mi vaření nepůjde.“

Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě bude tuto sobotu extra napínavé. Přes telemost si tentokrát party se Zdeňkem užijí obyvatelé vily Vyvolených. Vařit nebude nikdo jiný než Vladko, který je původní profesí kuchař. Asistovat mu bude milovnice zvířat Lucie.

Za hodnotitelský stůl usednou ve studiu katolický farář Zbigniew Czendlik a herec a textař Václav Kopta. Další díl show Česko vaří s Pohlreichem živě již tuto sobotu 9. 11. ve 20.15 na Primě.

Co říká o svém parťákovi na sobotní večer přímo Pohlreich? „Jsem rád, že to bude takové vaření dvou kliďasů. Konečně budu vařit s někým, kdo je vyrovnaný a nepropadá hysterii,“ naráží na Vladkovu nevyrovnanou povahu.

"Kliďas" a kuchař s devatenáctiletou praxí Vladko. Kdo ho ještě neznáte, seznamte se s tímto znalcem zeleniny a "hus" z vily VyVolených.

Podívejte se na upoutávku:

Více čtěte Zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.