Vesničko má středočeská. S Ano, trenére! pochopíte, o čem je fotbal na vsi

Ve čtvrtek respektovaný trenér František Straka přijíždí zlepšit úroveň fotbalového klubu do středočeské vesnice Chrást. Kolem fotbalu se tady točí hodně věcí. I proto, že starosta Mirek Braňka je zároveň hospodářem klubu. Franz Straka ho také hned s nadsázkou přirovnal k „místnímu Abramovičovi".

A co tým? Hráči S.K. Čechie Chrást tvoří dobrou partu, jezdí společně na zimní soustředění i letní turnaje. Jejich snem je dostat se o třídu výš. Proto si pozvali kouče-motivátora Franze Straku, který fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody.

Uvidíte, že i fotbalová mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků.

V případě výhry by si Chrástečtí chtěli pořídit závlahu trávníku a postavit dětské hřiště pro obec. Povede se těmto borcům splnit trenérovy úkoly a získat hlavní trofej pořadu – Franzův zlatý pohár?

Premiérové díly Ano, trenére! sledujte ve čtvrtek večer. Další trénink s koučem Strakou začíná ve 22.45 na Primě

Co díl show, to příběh jedné obce. Chrást je místem, kde si většina chlapů pomáhá a za práci dokážou skutečně vzít. Místo penězi se platí výpomoc sousedovi vepřovým řízkem a lahví piva. A je obcí, kde fotbalem žijí celé rodiny včetně žen.

Pusťte si v PŘEDPREMIÉŘE. Tohle kouč Straka nezažil za celou kariéru!

Kdo to ještě neví, správnej fotbalista o sebe umí pečovat! Koukněte se, jak na to na dalším VIDEU níže:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.