Vesničko má středočeská. S Ano, trenére! pochopíte, o čem je fotbal na vsi

Ve čtvrtek respektovaný trenér František Straka přijíždí zlepšit úroveň fotbalového klubu do středočeské vesnice Chrást. Kolem fotbalu se tady točí hodně věcí. I proto, že starosta Mirek Braňka je zároveň hospodářem klubu. Franz Straka ho také hned s nadsázkou přirovnal k „místnímu Abramovičovi".

A co tým? Hráči S.K. Čechie Chrást tvoří dobrou partu, jezdí společně na zimní soustředění i letní turnaje. Jejich snem je dostat se o třídu výš. Proto si pozvali kouče-motivátora Franze Straku, který fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody.

Uvidíte, že i fotbalová mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků.

V případě výhry by si Chrástečtí chtěli pořídit závlahu trávníku a postavit dětské hřiště pro obec. Povede se těmto borcům splnit trenérovy úkoly a získat hlavní trofej pořadu – Franzův zlatý pohár?

Premiérové díly Ano, trenére! sledujte ve čtvrtek večer. Další trénink s koučem Strakou začíná ve 22.45 na Primě

Co díl show, to příběh jedné obce. Chrást je místem, kde si většina chlapů pomáhá a za práci dokážou skutečně vzít. Místo penězi se platí výpomoc sousedovi vepřovým řízkem a lahví piva. A je obcí, kde fotbalem žijí celé rodiny včetně žen.

Pusťte si v PŘEDPREMIÉŘE. Tohle kouč Straka nezažil za celou kariéru!

Kdo to ještě neví, správnej fotbalista o sebe umí pečovat! Koukněte se, jak na to na dalším VIDEU níže:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.