Markétu proměnili! A tak jim upekla božskou kabelku!

Která žena by netoužila po tom, mít doma profesionální tým s maskérkou, vizážistou, kostymérkou a fotografkou? Markéta o něčem takovém sní od dětství a díky kamarádce z portálu Proženy.cz se jí sen o takové péči splnil. Za odměnu se Markéta rozhodla udělat (nejen) jí krásný dort.

Markéta si tak užije celý den, který začne profesionálním střihem od Petry Měchurové, přes líčení, styling až po závěrečné zdokumentování výsledku fotografkou Lenkou Hatašovou. Markéta proměnu dostala od kamarádky k narozeninám a za odměnu jí a celému týmu upeče dort, který jen těžko rozeznáte od skutečné kabelky.

Na kompletní PROMĚNU MARKÉTY se můžete podívat TADY.

Kamarádka je podle Markéty „ulítlá“ jako my všechny na kabelky. A právě proto se Markéta rozhodla dát jí dort ve tvaru kabelky. I přes koketování s černou barvou nakonec zvolila červenou. Michal už vyráží připravovat červenou, šéfka jde prozkoumat, zda má všechny potřebné suroviny.

Protože kamarádka miluje oříšky, připravila si Markéta krém z opražených oříšků, které umlela úplně najemno. Celá kuchyně krásně voní! A už se začíná pracovat na mramorovém korpusu, jejž Markéta ořezává do tvaru kabelky. Základnu dělá Markéta širokou a postupně korpus zmenšuje do kónického tvaru. Korpus naplní krémem v tenčí vrstvě, protože dort pak lépe drží a je menší šance, že se rozjede. Ani tentokrát Markéta odřezky nevyhazuje, ale schovává si je na finální dotvarování kabelky.

Do každé správné dámské kabelky ale přece patří pár nejnutnějších nezbytností – proto Markéta přidělává ještě rtěnku, kapesníček a hřebínek.

A po práci legraci, v Markétině případě je to spíš po práci proměna. Podívejte se, jak dopadla!

Markéta si užila služeb kadeřnice, vizážistky a spolu s fotografkou si zahrála na modelku. Pak se ovšem vrátila zpět do své role a předala kamarádce dort. Všem moc chutnalo!

Podívejte se na upoutávku:

Na konci pořadu nám Markéta ukáže recept na božský mrkvový dort. Recept najdete hned po odvysílání pořadu na našich webových stránkách.

Další novinky a inspiraci najdete na Facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

Na premiérové díly Božských dortů od Markéty se dívejte v pondělí ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.