Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě budeme přenášet naživo i u nás na webu

Atmosféru živého vysílání si vyzkoušejte i u sebe doma. Vařit můžete spolu s účinkujícími před svými tv obrazovkami nebo u počítače. Nezapomeňte si jen koupit ingredience k receptům a v sobotu ve 20.15 si zapnout Primu nebo sledovat náš web.

Oni ve studiu, vy doma. Jak na to? Přímo na webu pořadu poběží video přímého přenosu hned na hlavní stránce a on-line. Okno, v němž show uvidíte, bude spuštěno v sobotu krátce po osmé večer - přímo nad recepty.

Přesná adresa, na níž se bude na webu vysílat zní: iprima.cz/ceskovarizive

V 1.dílu show Česko vaří s Pohlreichem živě se bude připravovat houbové ragú, vepřové kotletky na zelí a tradiční trhanec. Jak zjistíte, tato kvalitní večeře se dá stihnout za pouhou hodinu. Nákupní seznam surovin si můžete vytisknout pod recepty vlevo ZDE"Ochutnejte" Zdeňka Pohlreicha už teď. Pusťte si náš exkluzivní rozhovor s ním na videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.