Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě budeme přenášet naživo i u nás na webu

Atmosféru živého vysílání si vyzkoušejte i u sebe doma. Vařit můžete spolu s účinkujícími před svými tv obrazovkami nebo u počítače. Nezapomeňte si jen koupit ingredience k receptům a v sobotu ve 20.15 si zapnout Primu nebo sledovat náš web.

Oni ve studiu, vy doma. Jak na to? Přímo na webu pořadu poběží video přímého přenosu hned na hlavní stránce a on-line. Okno, v němž show uvidíte, bude spuštěno v sobotu krátce po osmé večer - přímo nad recepty.

Přesná adresa, na níž se bude na webu vysílat zní: iprima.cz/ceskovarizive

V 1.dílu show Česko vaří s Pohlreichem živě se bude připravovat houbové ragú, vepřové kotletky na zelí a tradiční trhanec. Jak zjistíte, tato kvalitní večeře se dá stihnout za pouhou hodinu. Nákupní seznam surovin si můžete vytisknout pod recepty vlevo ZDE"Ochutnejte" Zdeňka Pohlreicha už teď. Pusťte si náš exkluzivní rozhovor s ním na videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.