Připomeňte si poslední epizody Modrého kódu

Modrý kód (63) (rekapitulační) - upoutávka

Modrý kód si momentálně užívá sváteční pauzy ve vysílání. Právě proto je nyní ten pravý čas připomenout si, co se v předchozích epizodách událo.

Všichni z urgentu si v uplynulé sezoně prošli svými soukromými strastmi i slastmi. Raspustin se seznámil se Zojou, mladou ambiciózní lékařkou, do níž se trochu "zakoukal". Vše se ale nakonec ukázalo trošku jinak, než jak se zdálo. Zoja měla zájem především o jeho výzkum. Ani on jí ale není lhostejný a snaží se mu pomoci dostat do České republiky jeho údajně nemocnou matku. Zadaří se to? Nebo nakonec Rasputinovi pomůže někdo úplně jiný?

Urgentem "hýbe" i starostka Růžičková coby prozatímní ředitelka rubavské nemocnice. Ta si sice na oddělení nasadila svého favorita, který by jí pomohl převzít moc nad Bojanem, jenž podle ní neuznává její autoritu. Jenže doktora Kodyma to záhy začalo na urgentu štvát a rozhodl se Rubavu opustit. Růžičková tak zůstává úplně sama. Dokonce ani její dcera už nestojí po jejím boku.

Ohrožená láska

Mery s Davidem se užívají společné lásky. Není ale nebe bez mráčků, protože David i přes zákaz Mery pokračuje ve svém pololegálním výzkumu. Ustojí tuto zkoušku jejich vztah?

A dokáže si Viktor opět vybudovat vztah ke svému synovi, nebo bude jeho závislost na alkoholu natolik silná? Malý Vikoušek je nyní v péči Viktorových rodičů a jeho babička, Viktorova matka, se odmítá vnoučka vzdát. Viktorovi totiž nevěří, že s alkoholem skutečně skoncoval.

Vali prochází špatným životním obdobím. Se záchranářem Danem se rozešli, Růženka má navíc vážné zdravotní obtíže a nikdo neví, o co se vlastně jedná. Právě v tuto chvíli by Vali potřebovala mužskou oporu. Najde ji v někom?

Nové epizody Modrého kódu sledujte od pondělí 8. ledna na Primě!

Sdílejte článek