VIDEO: Johana má skvělý plán na léto s Petrem. Řekne ano?

Johana dostala nabídku na léto, které se jen tak neodmítá. A tak samozřejmě navrhla Petrovi, aby ho strávil s ní. Řekne Petr ano? Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Johana má momentálně zkouškové a stále se učí. Z dalšího studijního dne ji náhodou vytrhne její táta Marek Skála se zajímavou nabídkou na léto. A jeho nabídka tak trochu prozradí, co plánuje on.

Marek se rozhodl přenechat letní hausbót Johaně s Petrem. Mohli by zakotvit u Přístavu a bydlet v něm, aby nemuseli spát v Přístavu. Johana je z toho nápadu nadšená, nikdy si ho příliš neužila, protože ho Marek používal jako "zašívárnu" jako schovávanou před rodinným životem. Fakt, že se Marek chce vzdát hausbótu na celé léto také dobře dokresluje i jeho plány na budoucnost.

Ve vzduchu se totiž stále vznáší otázka, jestli Přístav opustí a zůstane s Krupicí v Praze.

Johana se s takovou nabídkou léta pochlubí samozřejmě Petrovi. Co on na to? Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu už teď a tady.

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.