Připravujeme Prostřeno! z Ústeckéiho kraje!

Příští Prostřeno! zamíří na sever Čech, kde budou u stolu ženy ve velké přesile. V Ústeckém kraji se sejdou mladí soutěžící, nejstarší ze čtyř dam je třicet let, a jediný muž.

Půjde o pohodovou partu? Nebo se potkají spíš „mladí a neklidní“? Kdo se ukáže jako největší taktik? Jídelníčky budou pestré, s moderními, tradičními i zahraničními chody. Úkol týdne dává velký prostor k fantazii i ke zdravému a chutnému obohacení tabule – soutěžící mají připravit nějaký dobrý originální salát. A kdo to příště v Ústeckém kraji vyhraje? To uvidíte už příště!

Celý týden v pondělí zahájí první hostitelka Michaela (28). Má středoškolské vzdělání a pracuje jako obsluha v kavárně. Je čtyři vdaná a má šestiletou dceru. Míša nebude vařit doma, protože s manželem předělávají byt po rodičích, proto se uchýlí do bytu ke kamarádovi. Míša má ráda pohyb i knížky, miluje cestování a výlety do přírody. Do pořadu se přihlásila už podruhé – poprvé to nevyšlo a o výhru se nakonec pokusil její muž. Tentokrát sebrala odvahu sama a o šedesát tisíc korun zabojuje s následujícím menu: 1) Jednohubky 2) Hráškový krém s krutony 3) Domácí hamburgery 4) Grilovaný ananas.

V úterý se vařečky chopí vyučená prodavačka Sára (22), která se nyní věnuje profesionálnímu stylingu řas. Sára je svobodná matka tříletého syna Dominika, se kterým žije v bytě 3+1 v Lounech. Její velkou oporou je babička, která je bohužel vážně nemocná, přesto mladé mamince částečně pomáhá s péčí o dítě. Sára tráví nejvíce času se svou rodinou, zajímá se o trendy v kosmetice a módě a ráda chodí na procházky. Do pořadu se přihlásila sama, protože výhra je pro ni velkou mnotivací. V jejím menu je i jeden oblíbený slovenský chod: 1) Slaninovo-ananasová kolečka s mozzarellou 2) Kuřecí vývar s knedlíčky a nudlemi 3) Živáňská pochoutka, šťouchaný brambor 4) Macecha řezy.

I ve středu uvaří žena. Barbora (20) je nejmladší hostitelkou týdne, vystudovala střední školu - obor hotelnictví a turismus. Nyní pracuje jako laborantka a v zaměstnání tráví hodně času. Je bezdětná, ale zadaná, žije s přítelem ve 2+1 ve Štětí. Do Prostřeno! se přihlásila sama a svoji účast v pořadu bere jako zábavu a těší se na nové zkušenosti. Očekává výhru, protože si věří. Moc ráda vaří a připravila si ambiciózní italsko-francouzské menu, kterým by si mohla své spolustolovníky získat. 1) Tomato feta bruschetta 2) Hráškový krém s krutony a osmaženou slaninou 3) Gnocchi s vepřovou panenkou se smetanovou omáčkou z červené cibule a hořčice 4) Crme brlée.

Čtvrtek patří jedinému muži týdne, momentálně nezaměstnanému Julianovi (25) z Ústí. Ten nedostudoval střední školu, v minulosti už pracoval jako obchodní zástupce, zástupce manažera a finanční poradce. Julian pochází z Bulharska a v České republice žije skoro jedenáct let. Asi rok a půl je s přítelkyní a v prosinci se jim narodila dcera. Julianovým velkým koníčkem je hudba, skládá texty a rapuje. Také rád hraje fotbal a chodí běhat. Vzhledem k jeho původu nepřekvapí, že čtvrté menu obsahuje i balkánskou kuchyni: 1) Lutenice na toustu 2) Fazolová polévka 3) Bulharský mix 4) Sladká tečka.

Finále proběhne v Roudnici nad Labem u vystudované ekoložky, bakalářky Lenky (30). S partnerem má tříletou dceru Karolínku, její přítel má ještě dvě dcery z předchozího manželství. Lenku moc baví výroba korálkové bižuterie, chodí cvičit, do soutěže ji přihlásila kamarádka. Lenka ráda vaří a považuje se za pečlivého a spolehlivého člověka. To, když se spojí, mohlo by být předpokladem k úspěchu; Lenčina výhra by padla na nové autíčko. Menu poslední večeře: 1) Zapečené šneky z listového těsta, zeleninový salátek se zálivkou 2) Rajčatová polévka sypaná parmezánem, zakápnutá smetanou, čerstvá bazalka 3) Brambory plněné pomazánkovým pažitkovým máslem, kuřecí steak v pepřové omáčce 4) Čokoládové řezy.

Kdo to v úterý v Ústeckém kraji nakonec celé vyhraje? To teprve uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.