Prostřeno!: Kristýna zpívala v Česko Slovensko má talent s Jakubem Prachařem

Kristýna (27) je hodně svá, miluje vesmír a černou barvu, v kuchyni to ale zmákne dobře.

Čtvrtá hostitelka je hodně svá a o jídle toho ví z celé party asi nejvíce, i když je ještě mladá a zatím i volná a stále bezdětná. Hosté se k ní těší, protože už tuší, že momentálně nezaměstnaná vyučená kadeřnice může příjemně překvapit. Kristýna řečená Týna či Týnka miluje černou barvu a vesmír. Svůj prostorný třípokojový byt má vydekorovaný tak, že připomíná planetárium. Na temných zdech jsou obrázky hvězd a planet, což se může zdát někomu zajímavé, ale třeba Lucii to připadá depresivní.

Na jedné zdi také visí kytara, a není to náhoda, spíš relikvie. Zahrál si na ni kdysi Jakub Prachař, to když se Kristýna zúčastnila show Česko Slovensko má talent. Hostitelka svůj silný hlas předvede během čtvrteční zábavy.

Podívejte se, jak Kristýna krásně zpívá:

Té předchází menu s chutnými jídly převážně z italské kuchyně, jen hlavní chod, panenka Wellington, patří ke specialitám kuchyně mezinárodní. Přestože právě s tímhle jídlem si dala hostitelka nejvíc práce, výsledek není úplně přesvědčivý: maso je prý trochu vysušené a Tomášovi chybí pořádná příloha, jen zeleninový salát mu nestačí.

Podívejte se, Tomáš si opět pochutná na pilinách:

K předkrmovému caprese upeče Týna ještě italskou focacciu, ta je ale prý málo slaná, ostatně to je i jedna z výtek k hlavnímu chodu. Jarní minestrone je chutná, i když neodpovídá tradičním představám o této zeleninové polévce. Zeleniny je v ní málo, červená po rajčatech není vůbec, zato v ní plavou chutné kuřecí knedlíčky. A všichni se hlavně rozplývají nad poslední panna cottou, protože sladká tečka s vanilkou a ovocem se hostitelce velmi povedla. Prostě v bytě s temnými stěnami se žádná depka nekoná, spíš naopak, i když jednou se i zajiskří…

Podívejte se, co si Sabina myslí o Haně:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.