Prostřeno!: Pánové, Iva má za sebou rituál na otvírání lůna!

Je úterý, ale za šikovnou prodavačkou Ivou (40) zamíříme do obce Pátek

Iva je rozvedená a s bývalým manželem má dvě děti – sedmnáctiletou dceru a dvanáctiletého syna. Druhá hostitelka má velmi příjemný byt, kde uplatnila svůj vkus nejen ona, ale i její dcera, která studuje design. Iva je zručná, umí to s barvami a laky, dokáže renovovat nábytek, což uvidíme v jejím interiéru. I v kuchyni se pohybuje s jistotou. Vyzařuje z ní sebejistota i radost ze života, baví ji ezoterika a o životě, vztazích, ale například i bylinkách umí u stolu hezky vyprávět.

Podívejte se, co Iva prozradila o rituálu otevírání lůna:

Také nezatrpkla a ráda vzpomíná na své bývalé vztahy jako na hezké životní úseky. Pozitivní Iva se nestydí, dokonce klidně přizná, že jí v životě chybí sex. A pusinky, ty opravdové, rozdávala hned na prahu svého bytu, s žádným snIěhem se kvůli úkolu týdne nepatlala.

Podívejte se, co Iva říká o životě bez chlapa:

Na první šunkovou rolku použila nevšední recept, dokonce do náplně přidala afrodiziakální celer. Zapůsobí to na Pavla, kterému se Iva líbí? A co její domácké menu z králíka? Kuličky v polévce byly trochu tvrdé, ale králík na bůčku a zelenině s kyprým knedlíkem a dušeným zelím byl jedna báseň. Tradiční recept nikoho nepohoršil, nedostavil se nikdo s předsudky ohledně králičího masa. Iva zabodovala a špatné nebylo ani její Tiramisu podle italského receptu, na kterém si třeba Jiří pochutnával úplně poprvé. U poznávací zábavy se hosté pobavili a celý úterní večer hodnotili pozitivně, hlavně Pavel.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.