Speciální týden Prostřeno! zaměřený na hubnutí je tu

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Dva muži a tři ženy se sejdou u jednoho stolu a kromě výhry se budou snažit také seznámit své spolustolovníky se svým příběhem.

Dva muži a tři ženy se sejdou u jednoho stolu a kromě výhry se budou snažit také seznámit své spolustolovníky se svým příběhem. Kdy přibrali a jak dlouho jim trvalo, aby se dostali na svou vysněnou váhu? A jsou už na ní vůbec? Nestydí se za své těžkotonážní já? Nebo jim nevadí, že nějací byli, a spíš jsou pyšní na to, jakou cestu ušli? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát česká kuchyně v provedení light? Komu se úkol týdne podaří vhodně zařadit do svého jídelníčku a kdo snahu o jeho přípravu vzdá?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Myslete na hubnutí a zhubnete

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Mladý Petr (27) vaří rád. Oslní svým menu, nebo spíš zábavou?

Petr momentálně pracuje jako skladník, kromě jiných aktivit ho baví sport a hudba. Kamarádi o něm tvrdí, že je bezva kuchař, jak si poradí se svým menu? I proto, že je sportovcem, musí mít přesně stanovený jídelníček a ten si hlídat. Oslní své spolustolující, nebo na ně bude Petrovo menu příliš těžké? Patří vůbec palačinky nebo knedlíky do menu, po kterém se dá zhubnout? Uvidíte už v pondělí.

Je pravda, že se po vodě hubne?

Úterý: Exotická Gabriela (38) vsadí na domácí kuchyni, ovšem z druhého konce světa. Bude pikantní jihoamerická kuchyně jejím spolustolovníkům chutnat?

Když se Gabriela přistěhovala do České republiky, během pár let přibrala asi 40 kilogramů, které se jí v poslední době podařilo shodit díky zdravé a vyvážené stravě. Jako lékařka nemá moc vyváženou stravu, také proto se rozhodla se svým nezdravým životním stylem zatočit. Nejprve zkusila vegetariánství, ale to musela opustit, protože je chudokrevná. Takže maso si občas dá. Ale nepřehání to s ním. Jinak ale sází na zeleninu, menší porce i pohyb. Jak se jí to podařilo, sledujte už v úterý. A také zjistíte, jak se jí povedlo pobavit své spolustolovníky filmem o rodné zemi. Uchvátila, nebo by si parta dala raději nějakou akčnější zábavu?

Běh versus chůze: Víte, co je zdravější a po čem rychleji zhubnete?

Středa: Vyučený kuchař Jiří (38) se snaží o výhru proto, aby zalepil dluhy z minulosti. Podaří se mu jich zbavit, nebo bude jeho výkon u plotny průměrný?

Třetí hostitel se sice kuchařem vyučil, oboru se ale nikdy nevěnoval. I tak může jeho přiznání působit na ostatní jako výhoda, za kterou se strhávají při hodnocení body. S přítelkyní hubne od začátku roku 2020. Chodí na dlouhé procházky, stravují se zdravě, přemýšlejí o každém soustu. Zkrátka proto, aby měl jistotu, že tělu dávají s partnerkou vše potřebné. V Prostřeno! se rád přiučí novinkám, které se zdravé stravy týkají. Je přece jen nováčkem v tomto stylu stravování – dosud vařil klasiku, ale cítí, že je čas na změnu. Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Pět Tibeťanů: Cesta, jak mít pružné a zdravé tělo

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Lenka (35) ráda sbírá zkušenosti. I s ohledem na syna se snaží, aby její rodina žila zdravě.

Nejen proto, že Lenka trpí laktózovou intolerancí, má její kuchyně striktně daná pravidla. O to víc je ale experimentální. Snaží se vařit tak, aby chutnalo, ale zároveň si mohla dané jídlo užít i ona. Kromě toho celá rodina cvičí. Manžel ve fitness centru, ona doma. Její životní styl je příkladný, přesto má i ona u stolu co vyprávět. Podaří se jí svým exotickým bezlaktózovým menu zaujmout, nebo ne? Není té exotiky na ostatní soutěžící už trochu moc?

Pátek: Nezaměstnaná Monika (28) vaří v Prostřeno! díky kamarádovi, který usoudil, že je bohyně z kuchyně. Budou to tak vidět i její soupeři?

Lucie žije v malém bytě v Novém Městě na Moravě a pohyb i zdravá strava ji baví. Sice občas zhřeší českou klasikou, rychle se ale vždy vrátí k jídelníčku, který pečlivě dodržuje a po kterém jí je dobře. Ráda vaří už od dětství, kdy byla pomocnicí své babičky, která ji naučila nejrůznější fígle. I proto vsadí na odlehčené české menu a de facto tak splní úkol týdne ještě před tím, než zjistí, co jím je. Hlavní ingrediencí jejího stravování je zelenina, ovšem je jí jasné, že s takovým menu by neuspěla. Proto sáhne po jiném menu. Jednoduchém, čistém, zdravém. Ovšem bude to stačit na výhru? A jak naladěni jsou její spolubojovníci? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte. SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.