Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 12. 5. – symbol Kohout

Dnes můžeme mít mimořádné napojení na božský Zdroj; jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát dobrý pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.
Vydáno: 12.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Lvu přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje těžké fyzické práci, stresu. Naplánujeme si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny, zajdeme s přáteli na bowling. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Dny pod vládou lví Luny jsou náročné, doplníme energii oranžovou nebo červenou barvou. Tím pravým kamenem pro dnešek je karneol nebo zlatý topaz. Osvěží nás nevšední vůně geránia nebo tonky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama