Horoskopy

12. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 5. – symbol Kohout

Dnes můžeme mít mimořádné napojení na božský Zdroj; jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát dobrý pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Lvu – přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu. Naplánujeme si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny, zajdeme s přáteli na bowling. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě – kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Dny pod vládou lví Luny jsou náročné, doplníme energii oranžovou nebo červenou barvou. Tím pravým kamenem pro dnešek je karneol nebo zlatý topaz. Osvěží nás nevšední vůně geránia nebo tonky.

Sdílejte článek
Štítky strava Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.