Sex a vztahy

3. prosince 2015 05:20

Lucie Průchová

10 sexuálních předsevzetí, která stojí za to si splnit

Život je krátký, když si nezačneme v sexu užívat letos, kdy jindy?

Kdo nemiluje, nežije, říká se. Téměř totéž platí i o tělesné lásce. Bez sexu usycháme, uvadáme. Čím dřív se ho naučíme vychutnávat, tím lépe.

Nic nepředstírat

Je to začarovaný kruh. Když předstíráme, milenec si myslí, že nám „to“ dělá dobře. Jenže jsme samy proti sobě. Dejte mi jemně, ale jasně najevo, že tudy cesta nevede.

Nechám se orálně rozmazlovat

Při sexu s partnerem přepadnou některé ženy občas výčitky, že jim „to“ trvá moc dlouho. Když se stresujeme, o to spíš se ale orgasmus oddálí. Nestyďte se, při dodržování běžné hygieny je i pro muže orální sex velmi příjemný – může být vůbec rád, že mu to dovolíte!

Zasloužím si sexy prádélko

V kvalitním prádle se budete cítit svůdně a sexy. Nevíc určitě budete pociťovat větší vzrušení, kdykoliv se bude chýlit čas ke svlékání. Předvádějte se, jemu určitě nebudou stačit síly na to, aby se vynadíval!

Vypravím se do sexshopu

Vezměte věci do svých rukou! V sexshopy už dávno nejsou hrůzostrašné sluje pro úchylky. Panuje tam atmosféra podobně asi jako v drogerii.

Masturbace není ostuda

Při masturbaci o samotě hraje významnou roli také fakt, že jsem uvolněné a můžeme se v klidu oddávat představám, které nás vzrušují. Nemusíme mít ohledy na nikoho druhého a věnovat se jen sobě

Dovolím mu něco navíc

Až budete mít obzvláště dobrou náladu, nebo on zrovna narozeniny, dejte mu dárek v podobě bianco šeku na jakékoliv sexuální přání, které bude mít. Dáváte se mu sice všanc, ale zase mu možná připravíte chvilky, na které dlouho nezapomene.

Budu tolerantní

Nežárlete na silikonové sexbomby. On by je doma místo vás mít nechtěl, jen si potřebuje čas od času chvilku pohrát. Je to přece lepší, než kdyby riskoval pohlavní choroby někde u ve veřejném domě. Radujte se, že máte doma tak zdravého muže, který překypuje energií. On vás za tu shovívavost bude mít o to raději!

Anální sex má něco do sebe

Tolik jste o něm slyšela, někdo ho vychvaluje, jiný zatracuje. Možná byste tomu měla přijít na kloub. Třeba objevíte novou sexuální stránku vaší osobnosti. Odvážným štěstí přeje.

Svěřím se mu

Spousta nedorozumění v posteli vznikne z toho, že partneři si nedokážou otevřeně říct, co by se jim líbilo, případně, co je jim z duše protivné a raději to tiše trpí. Není čas otálet, může se stát, že když jeden z vás nenajde uspokojení doma, bude ho hledat jinde.

Předsudky tu nemají místo

Dřív se vám při představě, že byste vzala jeho penis do úst, dělalo nevolno – a teď nedáte na orální sex ani dopustit. Ještě minulý rok byste si nedala nasekat „na holou“ ani omylem – a teď je vám to příjemné. A takových věcí je v sexu spousta, které ještě čekají na to, aby byly objeveny. Proto se k žádným sexuálním hrátkám a priori nestavte zády.

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.