Kvízová soutěž

Soutěž o balíček produktů s Dr.Max od společnosti APIVITA

APIVITA - tato řecká kosmetická značka pečlivě a eticky získává včelí produkty, jako je med, včelí vosk propolis a mateří kašička, které mají výjimečné vlastnosti pro péči o pleť. Výzkum ukazuje, že včelí produkty jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, které pomáhají zlepšovat hydrataci, regeneraci a napomáhají udržovat mladistvý vzhled pokožky. APIVITA se pyšní tím, že spolupracuje s lokálními včelaři a podporuje udržitelné zemědělství, aby zajistila, zdravé a prosperující včelí populace. Společně s APIVITOU a redakcí Prima Ženy jsme se teď rozhodly, že si o produkty této společnosti můžete zasoutěžit! Stačí správně odpovědět na otázku níže. Přejeme hodně štěstí.

Sdílejte soutěž Facebook Twitter

Soutěž byla ukončena. Vítězům gratulujeme!

Balíček produktů od společnosti APIVITA vyhrává: Erika Halčinová. Gratulujeme! Brzy Vás budeme ohledně výhry kontaktovat.

O co jsme hráli?

  1. Balíček produktů od společnosti APIVITA

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDESOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA NA TÉTO STRÁNCE.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.