Dagmar se rozhodla atakovat Romanu

Svatby v Benátkách – Dagmar si počká na Romanu

Romana to s Jonášem táhla ještě před začátkem vztahu, který má momentálně Jonáš s učitelkou Dagmar. Dagmar je rázná a ráda řídí svět okolo sebe. Rozhodla se zakročit v rámci Jonášovy nevěry.

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love ve 20. 15. Úterní díl bude i ve znamení Dagmar, která se snaží zachránit svůj vztah. Jonáš začal Dagmar podvádět se svou ex-milenkou Romanou, která momentálně pije krev celé Špičce.

Jonáš se dostal do úzkých

A přitom to vypadalo, že se Jonáš bude snažit udržovat monogamní vztah s učitelkou matematiky. Nic mu nechybělo, Dagmar ho miluje a neustále mu vyváří, dokonce má i svůj pronajatý byt, takže Jonáš nemusí trávit noci na zubařském křesle. V momentě, kdy na něj Dagmar začala tlačit, Jonáš se zachoval jako muž v úzkých. Skončil mezi stehny jiné ženy, kterou chápe jako únikovou cestu.

Dagmar se rozhodla, že si ukrást její nový vztah nenechá. Vyrazí za Romanou domů, kde jí vysvětlí, co s ní plánuje v případě, že s jejím přítelem bude nadále udržovat milostný poměr. Podívejte se na scénu!

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě již toto úterý ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.