zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Svatební den je tady: Jak ho nejen ustát, ale i si ho náležitě užít? Vždyť pro někoho je to jen jednou v životě!

Svatba na pláži
Autor: thinkstock.com Svatba na pláži
pruchol , Vydáno: 15.07.2015
Všechno je do puntíku připravené a váš den D je tady? Jste nervózní – na poslední chvíli přemítáte, zda jste si dobře vybrala, zda je to opravdu ten „Pan Božský“ a navíc jste z toho všeho celá rozlítostněná? Poradíme vám, jak se dát do pohody!

reklama

Mějte po svém boku sestru, kamarádku nebo maminku

V procesu příprav, kdy se necháte líčit a česat, se obklopte lidmi, kterým důvěřujete, a je vám s nimi dobře. Uvolněně si povídejte s kamarádkou, zapomeňte na starosti, a pokud jste ze všeho dojatá, vyplačte se dřív, než vás vizážistka zkrášlí. Je přece pochopitelné, že v tento den budete plná emocí a vzrušení, vždyť se přece nevdáváte každý rok. Vaše pravá ruka vás v tuto chvíli obejme, utěší a ujistí v tom, že po svém boku budete mít toho nejlepšího mužského pod sluncem.

Carrie se vdává! Foto:

 

I když máte stažený žaludek, rozhodně se nasnídejte

Nebylo by dvakrát rozumné vejít do obřadní místnosti s prázdným žaludkem. Ihned po probuzení si pusťte oblíbenou hudbu, zklidněte se relaxační koupelí a dopřejte si lehkou snídani, co vás zasytí. Zapomeňte ale na tučné a smažené pokrmy. Vsaďte na jídlo, které zbožňujete a které vám navíc dodá energii. Než se totiž dostanete ke svatebnímu obědu, uteče ještě spoustu času, nemluvě o obřadu, gratulacích a také fotografování.

Svatba je přežitek doby... Foto:

 

Vaše svatba by měla mít svého manažera!

Je úplně jedno, zda touto rolí vyznamenáte kamarádku, svědka nebo vsadíte na svatební asistentku. V každém případě je potřebné, aby daný člověk byl spolehlivý a věděl o průběhu vaší svatby opravdu vše. Tip: Zaúkolujte nejlépe pár – muže a ženu. Společnými silami totiž zvládnou ukočírovat nejen průběh svatby, ale i vzniklé problémy, které mohou nastat. Ženy vynikají skvělými organizačními schopnostmi a mají smysl pro detail, kdežto muži do toho všeho vnesou lehkost, vtip a pohodu. Vy si vaši svatbu užijete bez toho, aniž by vás tetička obtěžovala s tím, že ztratila brýle, nebo neví, kam si má sednout.

Jestli sníte o romantice, je letní svatba pod širým nebem to pravé Foto:

 

Nenechejte si zkazit náladu a nesýčkujte

Počasí není takové, jak jste si vysnila a do toho vám zkazila náladu věčně urýpaná švagrová, jejíž narážky na odfláknutou svíčkovou jste zaslechla až ke svému stolu? Vykašlete se na to, vy jste si celou svatbu zařídila, zaplatila a tak se takovými chytráky prostě a jednoduše nenechejte vykolejit. Jestli je naštvaná ona, ať klidně je, vy jí vytřete zrak tím, že vás její ódy na nespokojenost nemohou vyvést z míry.

LEKCE HANBY: 20 chyb, kterých se dopouštíte, když je vám dvacet - svatba Foto:

 

Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou

SVATBA: Co si o ní muži skutečně myslí a proč se jí někteří vyhýbají?

 

Tipy, co vám zpříjemní svatbu aneb všechno proběhne v pořádku!

 – Alkohol pijte s rozumem a rozhodně jej nezapomínejte kombinovat s nealko nápoji a občerstvením

 – Ve večerních hodinách se převlékněte do pohodlných šatů, nestojíte přece o to, abyste je omylem ušpinila nebo při tanci zničila. Ušetříte za možné výdaje a navíc si zatrsáte se vším komfortem

 – Mějte při sobě zrcátko a pudr. Pudr zneškodní nevítaný lesk a vy budete na svatebních momentkách vypadat skvěle

 – Užívejte si den D každičkým pórem, všímejte si maličkostí, bavte se a užívejte si. Vždyť jste o tomto dni    snila celý život

-lz

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama