Sex a vztahy

15. července 2015 04:50

Lucie Průchová

Svatební den je tady: Jak ho nejen ustát, ale i si ho náležitě užít? Vždyť pro někoho je to jen jednou v životě!

Všechno je do puntíku připravené a váš den D je tady? Jste nervózní – na poslední chvíli přemítáte, zda jste si dobře vybrala, zda je to opravdu ten „Pan Božský“ a navíc jste z toho všeho celá rozlítostněná? Poradíme vám, jak se dát do pohody!

Mějte po svém boku sestru, kamarádku nebo maminku

V procesu příprav, kdy se necháte líčit a česat, se obklopte lidmi, kterým důvěřujete, a je vám s nimi dobře. Uvolněně si povídejte s kamarádkou, zapomeňte na starosti, a pokud jste ze všeho dojatá, vyplačte se dřív, než vás vizážistka zkrášlí. Je přece pochopitelné, že v tento den budete plná emocí a vzrušení, vždyť se přece nevdáváte každý rok. Vaše pravá ruka vás v tuto chvíli obejme, utěší a ujistí v tom, že po svém boku budete mít toho nejlepšího mužského pod sluncem.

I když máte stažený žaludek, rozhodně se nasnídejte

Nebylo by dvakrát rozumné vejít do obřadní místnosti s prázdným žaludkem. Ihned po probuzení si pusťte oblíbenou hudbu, zklidněte se relaxační koupelí a dopřejte si lehkou snídani, co vás zasytí. Zapomeňte ale na tučné a smažené pokrmy. Vsaďte na jídlo, které zbožňujete a které vám navíc dodá energii. Než se totiž dostanete ke svatebnímu obědu, uteče ještě spoustu času, nemluvě o obřadu, gratulacích a také fotografování.

Vaše svatba by měla mít svého manažera!

Je úplně jedno, zda touto rolí vyznamenáte kamarádku, svědka nebo vsadíte na svatební asistentku. V každém případě je potřebné, aby daný člověk byl spolehlivý a věděl o průběhu vaší svatby opravdu vše. Tip: Zaúkolujte nejlépe pár – muže a ženu. Společnými silami totiž zvládnou ukočírovat nejen průběh svatby, ale i vzniklé problémy, které mohou nastat. Ženy vynikají skvělými organizačními schopnostmi a mají smysl pro detail, kdežto muži do toho všeho vnesou lehkost, vtip a pohodu. Vy si vaši svatbu užijete bez toho, aniž by vás tetička obtěžovala s tím, že ztratila brýle, nebo neví, kam si má sednout.

Nenechejte si zkazit náladu a nesýčkujte

Počasí není takové, jak jste si vysnila a do toho vám zkazila náladu věčně urýpaná švagrová, jejíž narážky na odfláknutou svíčkovou jste zaslechla až ke svému stolu? Vykašlete se na to, vy jste si celou svatbu zařídila, zaplatila a tak se takovými chytráky prostě a jednoduše nenechejte vykolejit. Jestli je naštvaná ona, ať klidně je, vy jí vytřete zrak tím, že vás její ódy na nespokojenost nemohou vyvést z míry.

Tipy, co vám zpříjemní svatbu aneb všechno proběhne v pořádku!

– Alkohol pijte s rozumem a rozhodně jej nezapomínejte kombinovat s nealko nápoji a občerstvením

– Ve večerních hodinách se převlékněte do pohodlných šatů, nestojíte přece o to, abyste je omylem ušpinila nebo při tanci zničila. Ušetříte za možné výdaje a navíc si zatrsáte se vším komfortem

– Mějte při sobě zrcátko a pudr. Pudr zneškodní nevítaný lesk a vy budete na svatebních momentkách vypadat skvěle

– Užívejte si den D každičkým pórem, všímejte si maličkostí, bavte se a užívejte si. Vždyť jste o tomto dni snila celý život

-lz

Sdílejte článek
Štítky svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.