Seriály a filmy

23. září 2018 17:17

Jana Mrákotová

Nová doba a také tvrdá realita v Tátech na tahu

Školní rok je v plném proudu a hlavní hrdinové seriálu Tátové na tahu se pomalu sžívají se svými novými rolemi.

Tatínci pomalu zjišťují, že být doma s dítětem není občas žádná pohodička a rozhodně se nejedná o dovolenou. Do toho každý z nich řeší své soukromé problémy. Jakub blížící se soud o děti a rozvod, Lubor se snaží dostát svému slibu, že se bude starat o domácnost, Marek se naopak snaží vše stíhat a Kamilovi nečekaně vpadne do života jeho otec. Nervy tedy pracují a emocím je dáván volný průchod. Podívejte se na ukázku.

V Luborovi postupně narůstá pocit, že musí zlomit Gábinu, aby si ho vzala. Jde na to opět po svém. A Gábina bojuje sama se sebou. Kamil nadále přemýšlí, jak prosadit se svými famózními štrůdly. Za pomoci svých kamarádů vyrazí prodávat do terénu, což se ukáže jako dobrý nápad a navíc to sebou přinese nečekané dobrodružství, jak uvidíte ve videoukázce. Vše o seriálu můžete sledovat také online.

Další díl seriálu Tátové na tahu v neděli 23.9. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.