reklama

Zdravá a vyvážená večeře za 5 minut!

Zdravá a vyvážená večeře Foto:

Když přijdeme večer domů z práce, jsme unavení a představa, že si máme vytvářet něco chutného a přitom zdravého k večeři nás vyčerpá ještě víc. Většinou to dopadne tak, že otevřeme lednici a slupneme to první, co uvidíme. O tom, že je to něco zdravého, nejspíš nemůže být řeč. Často to ještě sklouzne k tomu, že vyžereme lednici odshora až dolů, aniž bychom si uvědomili, co jsme všechno pozřeli.

Chytne nás takzvaný vlčí hlad… tamhle si uloupneme kousek sýra, zakrojíme kolečko salámu a ještě tam máme přece ty párečky, které mají 90 % masa, takže dietka, super a pak pár plátků šunky, jeden, dva, tři, dokud nesníme celé balení.

Ledničku otevřeme ještě několikrát, abychom se přesvědčili, jestli nám tam něco dietního ještě nezbylo. :-)

Ale když si pak uvědomíme, co všechno jsme do sebe během několika minut naládovali – HRŮZA!

Máme pro vás ale máme dobrou zprávu: Pokud vydržíte pět minut, zachráníme vás od obžerství a doporučíme pár tipů na něco zdravého a chutného. Zde je návod na sedm rychlých večeří.

Brokolice Foto:
Zdroj: facebook.com
1.

První tip – na ten stačí černé fazole, mražená brokolice, zamražená předvařená hnědá rýže. Všechny tyto ingredience dejte na pánev s trochou olivového oleje a přidejte bylinky dle vaší chuti. Nechte orestovat a máte zdravou, vyváženou a chutnou večeři během několika minut.

Horoskopy 2018

reklama

reklama