Seriály a filmy

2. října 2018 12:58

Markéta Škorňová

V Obecním domě se konal koncert ke stému výročí vzniku samostatného Československa

Jak jinak než československou hymnou by měl skončit prestižní koncert ke stému výročí od založení československého státu. Slavní čeští i slovenští zpěváci na něm vzpomínali na hudební historii našeho státu.

Mezi zpěváky, kteří měli tu čest v Obecním domě vystoupit, byl i Vojtěch Dyk. „Rád vzpomínám na styl 20. až 30. let minulého století. Nejen co se týče chování, ale i stylu oblíkání, který byl krásný,“ řekl Vojta.

I Vojta Dyk má svůj styl. Navíc se v zákulisí Obecního domu procházel jen tak v ponožkách. „Já si dělám pohodlíčko všude, kde můžu,“ smál se.

Pestrobarevnou mikinu nicméně nechal v šatně a na jeviště už vyšel ve svém oblíbeném červeném saku. A s pivem v ruce. Jakým směrem se podle jeho názoru bude ubírat hudba příštích sta let?

„Já teď hraju s B-side bandem a lidi na to slyší, poslouchají zase muziku, která se hrála před padesát lety, a ty kapely se začínají zvětšovat,“ prohlásil Dyk.

Zpěvačka Aneta Langerová doufá, že to v příštích letech nebude jen o elektronické hudbě. „Věřím, že zůstane melodie a že si budeme mít co zazpívat,“ říká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.