Detektiv Marton v seriálu 1890 zjišťuje, kdo provádí tajně potraty

Detektiv Marton si myslí, že na vyšetřování jde celou dobu špatným stylem. Se strážmistrem Černým by měli změnit přemýšlení o možném vrahovi žen v Uhrách. Co dalšího uvidíte na Primě v pátek ve 20.15 v seriálu 1890?

Marton začíná být znovu v úzkých, je si vědom toho, že nad možným vrahem přemýšlel špatně. Od místního kněze zjistil, že všechny ženy pojilo jedno – všechny byly těhotné a všechny chtěly jít na potrat, který byl v roce 1890 a ještě dlouho poté ilegální. Podezřelých je ale více. Kromě místního kněze Martonově pozornosti neuniknou i další dva významní členové místní komunity, doktor a poslanec Fldvary.

Podívejte se na upoutávku:

Vrahem by tedy měl být někdo, kdo ženy trestá za to, že měly nemanželský sex. Nebo je to někdo, kdo sám potraty provádí? To je otázka, kterou si Marton a strážmistr Černý pokládají. Jedním z podezřelých by měl být místní lékař. Ten by se svou znalostí ženské anatomie mohl potraty provádět.

Kdo provádí ilegální potraty?

Marton s Černým nastaví pomocí Jůlie past pro jednoho z nich. Tento experiment však nevyjde podle očekávání a na světlo vyplavou nová tajemství. Nová fakta vysvětlí další informace, které pomohou i hraběnce Jůlii pochopit nešťastnou smrt její kamarádky, která byla též těhotná.

I tak je detektiv Marton na dlouhé cestě k tomu, aby se dozvěděl, kdo je prvním masovým vrahem v Uhrách. Jak to všechno dopadne, uvidíte v pátek večer.

Seriál 1890 uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.