Marton v seriálu 1890 zjistí tajemství hraběnky Jůlie. To ovlivní i jeho

Marton si je čím dál tím víc jistý, že smrt všech žen za jeho pobytu na zámku Betliar má jednoho jediného pachatele. Našel konečně vodítko, které všechny oběti spojuje.

Ačkoliv to vypadalo, že úmrtí hraběnky ve vaně byla nešťastná náhoda, detektiv z Pešti si je jistý, že bude vyšetřovat vraždu. Také si je jistý tím, že v zámku, kde poslední dobou odkrývá jedno tajemství za druhým, nebude lehké odhalit pachatele a motiv této vraždy. Marton si na pomoc bere Černého, který se ještě pořádně nezotavil. Manželka strážmistra se jeho práci bude snažit zabránit, ale Černý je rozhodnutý přijít vraždám na kloub.

Oběti spojovala jedna věc

Černý tak jde získávat svědectví navzdory přání jeho ženy i lékaře. Marton si potvrzuje, že všechny oběti Démona spojovalo rozhodnutí jít na potrat. Musí se ovšem vypořádat i se soukromým problémem, který rozhodně nečekal.

Mladá hraběnka smrt své matky snáší velice špatně, vypadá to, že se snaží zabít. V poslední chvíli ji nachází právě detektiv Marton, který si následně dá jedna a jedna dohromady. Jak se v situaci zachová?

To uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15 v seriálu 1890!

To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě v seriálu 1890!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.