Bavte se s 3 + 1 z Jetelína každý prázdninový večer na Primě!

Nálož vtipů o životě a ze života vám zpíříjemní každý prázdninový večer. Příběhy z cyklu bláznivých mikrokomedií 3 + 1 z Jetelína startují každý den ve 20.05 na Primě .

Čtyři nerozluční kamarádi Róza, Mušák, Boba a Jindra žijí ve čtyřech sousedních domcích v Jetelíně, malé obci nedaleko Prahy. Sledujte jejich každodenní peripetie, úsměvné životní situace i pořádnou dávku nadsázky, s níž je každý zvlášť i všichni společně řeší.

Tihle čtyři jsou kamarádi od dětství. I teď, když už je jim všem kolem čtyřicítky a většina má své vlastní rodiny, jsou ale téměř stále spolu. Řeší životní trable, pomáhají si, svěřují se a, jak to v dlouholetém kamarádství bývá, lezou si občas i dost na nervy.

Jedinou ženou je Róza, krásná, ale někdy až příliš hodná. Rozvádí se s despotickým mužem a snaží se přežít šílenou pubertu své šestnáctileté dcery Adély. Zvládat toho bude ale muset mnohem víc - její tři nejlepší přátelé jsou do ní totiž platinicky zamilovaní: nejistý Jindra, který stále ještě žije s maminkou, macho Bob, jenž se snaží ze všeho vždy „vytřískat“ co nejvíc, a vysoce inteligentní, ale strašně líný Mišák, který by nejradši nedělal vůbec nic.

Každý z téhle povedené partičky má své vlastní problémy, některé více, některé méně všední, trápí se kvůli penězům, partnerům, práci i rodině. Na druhou stranu ale mají obrovské štěstí, a to, že mají jeden druhého.

3 + 1 z Jetelína sledujte každý prázdninový večer od 20.05 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky legrace

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.