7 pádů Honzy Dědka: Jan Saudek šokující i politický sex v podání imitátora Jablonského

Hosty úterního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou zpěvačka Jitka Zelenková, imitátor Petr Jablonský, barber Tomáš Kožíšek a fotograf Jan Saudek s manželkou Pavlou. Dívejte se ve 21:35 na Primě!

Jan Saudek nepřestává překvapovat! S manželkou Pavlou Hodkovou otevřeně promluvili o svém vztahu plném Janových milenek a dětí. „Seznámili jsme se u rozhovoru. Díval jsem se jí na kolena, šílel jsem z ní. Jsem na tlusté a na starší. Jí bylo 24. Říkal jsem si, že ta dívka musí být mou. A na prostěradle jsme se seznámili tak, že ona se zrovna rozešla s frajerem, opíjel jsem ji a ona mi řekla: Jsem opilá, tak co chcete? A byla ruka v nohávě. Já jsem se zamiloval, ona vůbec ne. Nikdy jsem to nezlomil,“ přiznal Honzovi Dědkovi Jan Saudek.

Exkluzivní ukázka: Jan Saudek

V pořadu se též snažil dopočítat svých dětí. „Nemůžu se dopočítat svých dětí. Řekl bych, že jich mám tak patnáct nebo šestnáct. A někteří už jsou v penzi. Některé umírají. Ale mám pravnuka, který je o 13 let starší než moje poslední dítě,“ šokoval v pořadu celoživotní platič alimentů. „Byl jsem milionář a kupoval jsem holkám a kamarádům auta. V Tuzexu. Měl jsem jednu přítelkyni, a to byl chlap. A ona je teď milionářka a já sháním peníze na alimenty. Mám třináctileté dítě s lesbou, chtěla genetickou informaci. Na první nebo druhý pokus jsem to dokázal, a když se kluk narodil, přišla obsílka od právničky s určením výše výživného. Ale já jsem byl na mizině a měl jsem penzi 10 tisíc korun. A ona chtěla 25 tisíc,“ vypráví Saudek. Jak Jana a jeho milenky přijímá jeho žena Pavlína? A co Jan prozradil o dceři, která seděla za mřížemi? Sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka.

Imitátor Petr Jablonský nastartoval kariéru na erotickém veletrhu

„Za své imitátorské číslo jsem dostal poprvé zaplaceno v sedmnácti letech. Věděl jsem, že za to dostanu 500 korun a že se mám dostavit do Mánesu. Přišel jsem tam a zjistil jsem, že tam probíhá erotický veletrh. Já byl sedmnáctiletý plachý hoch a přede mnou tam byl souložící pár a kolem toho páru byl kruh hostů. Měl jsem to komentovat různými hlasy,“ zavzpomínal na svůj první kšeft Petr Jablonský. „Nevěděl jsem, co mám dělat. Vytáhl jsem z repertoáru Luďka Sobotu a dělal jsem nechápavýho. Jenomže ono se to tím hrozně natahovalo a oni to nemohli ukončit, jak se smáli,“ pobavil Honzu Dědka v 7 pádech. V pořadu předvedl i politický sex!

Exkluzivní ukázka: Kdo je tím dítětem dvou mocných politických stran?

Jitka Zelenková o začátcích i lásce k Martě Kubišové

„Marta Kubišová byla můj idol. Nejenom že jsem ji obdivovala, já jsem do ní byla zamilovaná jako do idola. Když se ona ostříhala, já jsem vzala nůžky a opižlala jsem si vlasy podle ní. Malovala jsem si podle ní oči krémem na boty v tubě. Vždycky jsem se zmalovala a šla jsem zpívat na čaje. Zpívala jsem celý její repertoár,“ překvapila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Jitka Zelenková a prozradila, proč nemá ráda svůj největší hit Když se narodíme. Sledujte 7 pádů Honzy Dědka.

Tomáš Kožíšek, zakladatel 1. barbershopu v Praze

„Dělal jsem kadeřníka, a padesátiletý tlustý kadeřník vypadá blbě, tak jsem se stal holičem. Před deseti lety jsem otevřel první podnik. Do té doby chlapi chodili do unisex salonu s manželkou, seděli tam mezi natáčkami a alobaly. My jsme jim nabídli whisky, doutník a ženské k nám nesměly chodit,“ vypráví Kožíšek. „Byla to čistě pánská záležitost, nechtěl jsem ani, aby tam stříhaly holky. Ale začaly se otvírat další barbershopy a mně odcházeli zaměstnanci. Musel jsem sáhnout po holkách a zjistil jsem, že jsou kolikrát lepší. Holka poradí, co by chlapovi slušelo, a je vystříhaná, má nůžky líp v ruce,“ uznal v 7 pádech Honzy Dědka. „Nechtěl jsem být holič, chtěl jsem studovat Sorbonnu, ale tam mě nevzali. Ale táta říkal, že mě dostane na učňák na kadeřníka, dělal v 60. letech modela na kadeřnických soutěžích. Mně to přišlo divný, hrál jsem hokej. Kluci si ze mě dělali srandu, jestli jsem buzerant, tak jsem jim dal do držky. Přišel jsem 1. září do školy, ve třídě třicet holek. Říkal jsem si, že to je fakt dobrý. Na place čistá práce, samý dýška. Kluci, kteří se mi smáli, šli do dílny brousit. Já chodil obklopenej holkama, skvělý to bylo,“ vzpomíná na svoje začátky Kožíšek.

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka v úterý ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.