7 pádů Honzy Dědka odpoví, proč Voráček nechce být jako Jágr nebo jak herec Skamene dělal síťovku vyděračům

V dalším premiérovém dílu oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka vystoupí tito hosté: hokejista Jakub Voráček, beachvolejbalistky Markéta Nausch Sluková a Bára Hermannová, lékař a olympionik Lukáš Pollert a herec Roman Skamene.

„Koronavirové šílenství má i své výhody. Mnohokrát jsem si sem chtěl pozvat hokejisty z NHL. Není šance, hrají. Řada herců vám řekne, že večer nemůžou přijít, hrajou v divadle, točí, nemůžou. Dneska získáte v zásadě jakéhokoliv herce chcete. Za normálních okolností bych sem nedostal ani naše nejlepší beachvolejbalistky, byly by v přípravě na olympijské hry. Problém bylo získat doktora, ale i to se podařilo,“ říká moderátor Honza Dědek.

Podnikatelské pokusy Romana Skamene

ROMAN SKAMENE zavzpomíná na bujará léta po boku kamaráda Jana Krause i na děsivé momenty z jeho podnikání. „S Honzou Krausem jsme byli velcí kamarádi, on hrozně rád urážel lidi, i ženské. Zachraňoval jsem to. Já jsem měl rád macatější, on hubené. Pořád jsme navštěvovali nějaké bary. Honza se hodně pral, já jsem to uklidňoval,“ vzpomíná herec, který si později pořídil vlastní restauraci. „Začal jsem podnikat se ženou a jeden z našich nejlepších kamarádů nás začal okrádat. Jsem důvěřivej. Pěkně jsem se v tom vymáchal,“ vypráví herec, který poznal i praktiky vyděračů.

Exkluzivní ukázka: Takto si podali Romana Skamene vymahači dluhů.

„Jeden gauner mě pověsil za nohy z 3. patra. Pak mě zase vytáhl. Říkal jsem si, že mě asi zase vytáhne, protože dole chodili lidi. Já bych byl sice mrtvej, ale on by šel do basy za vraždu. To jsem si říkal, že neudělá. Bylo to dvoumetrové hovado a já pro něj byl jak síťovka, to byl šílenej hromotluk,“ šokuje herec v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Jakub Voráček o lásce a kolegovi Jágrovi

JAKUB VORÁČEK promluví o okolnostech, které ho daly dohromady se současnou přítelkyní Markétou a také o tom, proč si nechce brát příklad z Jaromíra Jágra. „Já bych chtěl hrát ještě tak dva roky. Budu se snažit dohrát kontrakt a pak uvidím podle zdraví. Určitě nebudu hrát tak dlouho jako Jarda Jágr. Ještě skoro v padesáti hrát a být sám, to bych nechtěl. Hokej je důležitej, ale mít rodinu a děti je podle mě důležitější,“ říká Voráček, který v zámoří tráví většinu roku.

Exkluzivní ukázka: Co řekl Jakub Voráček o Jaromíru Jágrovi?

Holky ale Jakub Voráček prý preferuje české. Vztah s Američankou mu ztroskotal, nyní je šťastný s českou zdravotní sestřičkou Markétou. „S Markétou jsme se poznali v Uherském Hradišti, kde jsme měli nějaký exhibiční zápas. Kamarád nás seznámil. Hned jsme věděli, že z toho asi bude nějaký průser. Ona měla vztah, já jsem měl vztah. Ale jsme spolu a šťastní,“ dodává Voráček v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Dvě plus jeden

MARKÉTA NAUSCH SLUKOVÁ a BARBORA HERMANNOVÁ prozradí, jak jim to klape v trojlístku s trenérem a současně Markétiným mužem Nauschem a také to, proč odkládají mateřství. „Plánovala jsem olympiádu v Tokiu a pak miminko. Kvůli koronaviru je olympiáda posunutá. Smířila jsem se s tím, že se to všechno o rok odkládá,“ prozradila Markéta Nausch Sluková v rozhovoru s Honzou Dědkem. Přípravy na dítě se odkládají, ale ty na olympiádu nikoliv.

Jak funguje sportovní trojlístek, v němž dva tvoří manželský pár? „Markéta se Simonem byli nejprve partneři, potom až trenér se svěřenkyní. Mají to hezky zajeté, jsou na sebe zvyklí, ale na tréninku to nevypadá, že jsou páreček a já páté kolo u vozu,“ říká Bára Hermannová. „Jsme normální pár jako ostatní manželství a partnerství. Když mě manžel naštve, postěžuju si Báře, Bára mě vyslechne, souhlasí a nabídne mi skleničku vína. A když Báru naštve trenér, já souhlasím a nabídnu skleničku vína,“ potvrzuje Nausch Sluková.

V show dojde i na otázku, která určitě zajímá všechny – teda asi spíš muže. Jak je to u beachvolejbalistek s reklamním prostorem pro sponzory, když na sobě skoro nic nemají?

Exkluzivní ukázka: Místa na těle sportovkyně, vyhrazená pro tetování sponzora.

Lukáš Pollert nedělá, co ho nebaví

LUKÁŠ POLLERT prozradí, co udělal s penězi, které dostal z prodeje olympijských medailí a vysvětlí, kdo může mít obavu z koronaviru. „Koronaviru se mohou bát ti, kdo mají nadváhu, to je polovina republiky, kuřáci, ti, co mají vyšší cholesterol, hypertenzi a diabetici. Ti mohou mít strach, ostatní mohou být v klidu,“ říká slavný lékař a olympijský vítěz ve vodním slalomu z roku 1992, který dokázal skloubit těžké studium medicíny s vrcholovým sportem. „Já jsem vždycky dělal jenom ty věci, co mě baví. Na medicíně jsem měl krizi ve druháku nebo ve třeťáku, chtěl jsem víc trénovat, ale táta řekl, ať na to zapomenu a medicínu prostě dodělám. Teď jsem za to vděčnej. Je to těžká škola pro někoho, koho to nebaví. Ani ve sportu jsem nedělal, co mě nebavilo, do posilovny jsem třeba nechodil. Slalom je technická věc, snažil jsem se to projet co nejrychleji za co nejmenší námahu. A takhle dělám všechno.“

Před kariérou dal ale později přednost medicíně. „Medaile jsem prodal obě. Stříbrnou z Atlanty i zlatou z Barcelony. Nelituju vůbec. Pro mě nikdy neměly žádnou hodnotu, jenom finanční. Věděl jsem, že olympijské jdou prodat a že je mnoho sběratelů, kteří sbírají nesmysly. Nevím, proč bych si je vystavoval. Dostal jsem za ně 150 tisíc a ty peníze jsem dal do DropINu.“

Exkluzivní ukázka: Co si lékař Lukáš Pollert myslí o nošení roušek?

Premiérový díl oblíbené talkshow 7 pádů Hondy Dědka uvidíte v uterý ve 21.35 na Primě.

Talk show 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat také on-line v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.