7 pádů Honzy Dědka představí 5 hostů. Takhle známé osobnosti ještě neznáte

Pořad 7 pádů Honzy Dědka pokračuje v úterý večer na Primě třetím dílem. Honza Dědek si tentokrát pro své otázky musel prostudovat nejen oblast herectví nebo muziky, ale také svět erotiky a hlavně výroby erotických pomůcek. Kdo budou hosté 3. dílu jeho talkshow?

Úspěšnou talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se již deset let natáčí v divadelním prostředí pro on-line vysílání, můžete nyní sledovat na televizní obrazovce. Vždy v úterý večer ve 21.35 nabídne to nejlepší z již dříve natočených dílů – v každé epizodě představí Honza Dědek zajímavé hosty z řad veřejně známých osobností.

Podívejte se na televizní upoutávku a těšte se na úterní večer na Primě:

V dalším díle pořadu 7 pádů Honzy Dědka představí česká herečka a dabérka Nela Boudová své knihy a zavzpomíná na školní léta, která prožila v NDR.

Pusťte si ukázku s Nelou Boudovou:

Nela Boudová také vysvětlí, proč to na herecké konzervatoři měla jednodušší než kolegové na konzervatoři hudební.

Designérka Anna Marešová se rozpovídá o uznávané řadě erotických pomůcek, které navrhla i o jejich vzniku a historických předchůdcích. Honza Dědek se jí také zeptá na její kariéru s kouzelníkem, krádež popelnice, dlaždice z metra, které zdobí její studio, nebo na její lásku k dopravním prostředkům.

Přečtěte si také rozhovor o designu s Annou Marešovou pro webový magazín Prima LIVNG

Jak se vyvíjí vibrátor si poslechněte už teď na dalším videu:

Herečka a zpěvačka Olga Lounová odvypráví, co ji přivedlo k hudbě a jakými hudebními styly si prošla. Osvětlí, proč dělá při koncertech akrobatické kousky, nebo co ji přivedlo k závodům rallye a driftingu. A přidá i historku o potápění se žraloky.

Díl zakončí hned dvojice hostů – Michal Suchánek a Jiří Langmajer, kteří navážou na téma studia na konzervatoři. Přidají několik historek z doby, kdy se poznali a kdy začalo jejich přátelství. Včetně příběhů o spálené bundě, nákladním výtahu a výletu do Ruska.

Dojde i na dlouhá léta nevyjevený obdiv Jiřího Langmajera ke spolužákovi Michalovi:

Michal Suchánek s Jiřím Langmajerem se potkali také v oblíbené show Prima Partička (celý díl sledujte on-line).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.