7 pádů Honzy Dědka tentokrát i poradí. Zakašlejte si ve sprše a přestanete kouřit jako Tomáš Měcháček

Poslední premiérový díl oblíbené internetové talkshow 7 pádů Hondy Dědka v této sezoně vysíláme v úterý ve 21.35 na Primě. Hosty show budou herci Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, zápasník Karlos Terminátor Vémola a písničkářka Tereza Balonová.

Nejslavnější reklamní herci, jak dvojici s nadsázkou a lehce provokativně uvedl Honza Dědek, skutečně netřeba představovat. Herci TOMÁŠ MĚCHÁČEK A TOMÁŠ JEŘÁBEK prozradí, jak vzniklo jejich přátelství, ale i jak vychovávají svoje malé děti.

Podívejte se na televizní upoutávku:

„S otcovstvím jsem si dával na čas. Neumím být přísný, jsem takový dánský fotr – hodnej táta, kterej bere ohled na to, co kluk potřebuje. Nechám ho jít, kam chce, jdu poslušně za ním. Brzy ale přijde hranice, kdy to budu fackovat,“ říká v talkshow 7 pádů Honzy Dědka nejslavnější bankéř z reklamy, Tomáš Jeřábek. Jeho kamarád Tomáš Měcháček je, ač mladší, v roli otce zkušenější. „Radím Tominovi, aby za ním nechodil a spíš ho chytil za ruku, když ho převádí přes ulici. A aby před ním nekouřil. Ale to mu říkám až poslední rok, kdy jsem přestal kouřit já,“ říká Tomáš Měcháček s tím, že s cigaretami skoncoval ze dne na den.

Tohle je možná ten důvod, proč se Tomáš Měcháček už ke kouření nevrátí: „V jeden večer jsem se překouřil. Šel jsem do sprchy, kde jsem vyplivl hlen, hnusnej černej, bylo to strašný, pořád si to pamatuju,“ vysvětlil v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Exkluzivní ukázka – Tomáš Měcháček a jeho „lék“ na odvykání kouření:

Dalším hostem večera bude KARLOS TERMINÁTOR VÉMOLA. Ten prozradí, k čemu vede své děti a co chce vymlátit ze svého syna. Zavzpomíná i na éru vyhazovače v londýnském ghettu. „Zpětně si říkám, že to byl drsný život, i když tenkrát mi to tak nepřišlo. Dělal jsem v ghettu v severním Londýně – v Totthenhamu a na West Endu. To byla místa, kde nikdo nechtěl dělat. Bylo mi osmnáct a byly za to dobrý peníze. Nejtěžší je vyhodit ožralé ženské. Když se začnou rvát, je to konec, nemají zábrany,“ řekl v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Své dvě dcery proto k zápasení vést nechce. „Moje holky nezápasí, malé je šest měsíců, starší jezdí v Londýně na koních. Holka je drsná po mámě, tu by to bavilo, ale já ji k tomu nevedu, budu rád, když zůstane u koní,“ říká Vémola s tím, že ale ze syna chce vychovat pořádného chlapa. „Můj kluk je měkkej, z toho bude spíš baleťák. Je mu 9, ale já všem říkám, že je mu 6. Je pomalejší, to má po mámě. Dal jsem ho na rugby, to vůbec nešlo, bylo to na něj moc drsný, tak jsem ho dal na fotbal, ale on to v sobě nemá. Chci, aby z něj byl chlap. Říkám mu: Buď si šampiónem, čeho chceš, nemusíš dělat to, co já, ale hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ říká bez okolků v úterní talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Exkluzivní ukázka 2 – Tohle dělají Tomáš Vémola a Kateřina Kaira Hrachovcová po nocích:

KATEŘINA KAIRA HRACHOVCOVÁ rozloží moderátora Honzu Dědka na prvočísla a prozradí, proč po letech usedla do školních lavic. „Měla jsem období, kdy jsem chtěla studovat. Začala jsem studovat psychologii, chodila jsem na seminář o koučinku, který vedl jeden úžasný pan profesor. Vtáhlo mě to a začala jsem se koučinku věnovat víc. Učí mě to zjednodušit věci a během krátkého času se s klientem dobrat konce. Koučinkem se neživím, i když občas za to dostanu zaplaceno,“ říká Kateřina Kaira Hrachovcová a svoje znalosti dnes večer uvede v praxi přímo na moderátorovi Honzovi Dědkovi.

Tereza Balounová o krvácení na koncertech

A těšit se můžete také na trochu muziky. Písničkářka Tereza Balounová prozradí, proč na jejích koncertech stříká krev. „Hraju zásadně bez trsátka, a když se rozvášním, jedu. Měla jsem na ruce zranění, prasklo mi to a stříkala z toho krev. První řada couvla, a když jsem se podívala na sebe, měla jsem bílé triko celé od krve a diváci se oprašovali. Ale dohrála jsem to. Ještě jsem prdla strunu, basové éčko, to nevím, jak se mi povedlo. Pak šla ruka do ledu a kytara je pořád od krve, to se nesmylo,“ vypráví písničkářka Tereza Balonová, jak také může vypadat její koncert.

Talkshow 7 pádů Hondy Dědka si pusťte v úterý ve 21.35 na Primě.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová vás na Primě bavila také v seriálu Přístav, v němž hrála partnerku postavě Petra Čtvrtníčka. Seriál si nyní můžete celý přehrát on-line v archivu iPrima.cz:

Herce Tomáše Měcháčka si zase v archivu iPrima.cz můžete připomenout také v krimiseriálu V.I.P. vraždy v roli bratra slavné spisovatelky:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.