Eva Samková v 7 pádech Honzy Dědka: Jak jsem Adamczyka sbalila po Instagramu

Už téměř dva roky tvoří pár. Jak se dali dohromady nejúspěšnější česká snowboardistka Eva Samková s mladým talentovaným hercem Markem Adamczykem? I o tom bude dnešní talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Dalšími dnešními hosty budou Bára Poláková, Eliška Křenková a lékař Tomáš Šebek. Sledujte dnes ve 21.35 na Primě!

Ona sbírá medaile, on potlesk, oba na prknech, která znamenají svět. Dohromady snowboardistku Evu Samkovou a herce Marka Adamczyka svedla náhoda, sociální sítě, Markova lhostejnost a Evina proaktivita. „Začal mě sledovat na Instagramu, taky jsem ho začala sledovat a předpokládala jsem, že mi napíše. A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já. Dával tam vtipné Instastories a já mu napsala, že je skoro stejně tak vtipnej jako já. To zabralo a pak mě pozval do divadla,“ popisuje prvopočátky jejich vztahu Samková. „Tím jsem to vyhrál,“ směje se Adamczyk, který se s Evou osobně viděl poprvé jen pár dní před instagramovým spojením.

„Poznali jsme se na koncertě Pro Světlušku. Dělal jsem s Evou rozhovor. Byl jsem z toho hrozně nervózní, přímé přenosy moc nedělám a Evu jsem vůbec neznal. Věděl jsem, kdo je Eva Samková, znal jsem to jméno, ale to bylo všechno. Připravoval jsem si fóry o prknech, která znamenají svět, a bylo to strašně trapný,“ vzpomíná na první setkání herec. I pro Evu bylo první setkání rozčarováním. „Říkali mi, že se mnou bude dělat rozhovor Marek, myslela jsem, že to bude Marek Eben, a říkala jsem si, že to je skvělý, protože ho mám moc ráda. A pak přišel tenhle Marek. Ale byl v pohodě,“ vypráví herečka.

Jak funguje jejich soužití a jak se jeden druhému přizpůsobují? I to prozradí v dnešních 7 pádech Honzy Dědka. Proč Bára Poláková myslí na smrt? Co s Eliškou Křenkovou dělá její fóbie z věku? Jaký názor na nošení roušek má přední český chirurg a „Lékař bez hranic“ Tomáš Šebek?

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.