Iva Pazderková otevřeně promluvila o svých sňatcích i abstinenci. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka II (16) - upoutávka

Hosty úterního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou herec Martin Stránský, herečka Iva Pazderková, manželé Ljuba Krbová a Ondřej Neff a párový terapeut Honza Vojtko. Dívejte se 24. listopadu ve 21:35 na Primě!

Iva Pazderková promluvila o drilu v přípravě na Bikini Fitness, o svých nevydařených manželstvích i touze po dítěti.

„Měla jsem potřebu sama sobě dokázat, že si zvládnu splnit sen. Že jednou v životě udělám něco pořádně, co nejde okecat. Příprava byla tvrdá, je to sport a vyžaduje to tvrdou disciplínu, odhodlání i mentální proces. Pět měsíců jsem se nedotkla alkoholu. Takhle střízlivá jsem byla naposledy asi ve svých čtyřech letech. Doufala jsem, že mi to pak nebude chutnat, ale bohužel mi alkohol chutná dál,“ přiznala Iva Pazderková v rozhovoru s Honzou Dědkem. A jak úspěch v soutěži oslavila? „Jídlem, jeli jsme s přítelem na opulentní večeři, kde se platí paušál, a sněz, co sníš. Myslím, že jsem se jim nevyplatila,“ směje se herečka, která svého přítele poznala před čtyřmi lety během natáčení hudební show. „Zatím jsme se nevzali, já jsem trošku konzervativní. Mě musí nejdřív někdo požádat o ruku, abych se vdala. Navíc už jsem dvakrát rozvedená,“ říká herečka, která byla provdaná za kolegu Luboše Veselého a krátké manželství prožila s Lukášem Pavláskem. „Luboš je stejně starý jako moje maminka. Naši byli překvapení, protože jsem jim tvrdila, že je o deset let mladší. Manželství nám vydrželo dva roky. S Lukášem Pavláskem to bylo kratší manželství. Seznámili jsme se na stand-upu, já byla čerstvě rozvedená a on je nesmírně inteligentní a milý člověk. To myslím úplně vážně… Vzali jsme se, a pak jsme zjistili, že brácha se ségrou by se asi neměli brát. Byli jsme spolu tak tři měsíce. Bylo mi asi 26,“ vzpomíná Iva Pazderková v talkshow 7 pádů Honzy Dědka a promluvila i o miminku. „Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kdy jsem na to přání zůstala sama. Teď jsem šťastná a spokojená a máme s partnerem stejné představy o budoucnosti,“ dodala Pazderková. Jaké plány to jsou, to sledujte v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35.

První pikantní scéna Martina Stránského

Martin Stránský představil aktuální situaci v dabingu a během rozhovoru s Honzou Dědkem došlo i na jeho první choulostivou filmovou scénu.

„Dabérských rolí trochu ubylo, s několika kamarády a kamarádkami jsme vlezli do jedné agentury, kde se snažili udržet naše normální ceny. Chtěli jsme za naši práci nějaké peníze a to byla strašná drzost. To se neodpouští. Dabingu je míň, ale cenově to je nastejno,“ objasnil Honzovi Dědkovi důvod, proč jej už tolik neslýcháme v českém znění zahraničních filmů a seriálů. Zato v českých seriálech je k vidění stále častěji, filmy se mu ale vyhýbají.

Na svůj první, Silnější než já, z roku 1990 ale jen tak nezapomene, zvlášť pak na odvážnou milostnou scénu. „To byla dlouhá nočka, na kterou obstarali krásnou holku. Bohužel té slečně nikdo neřekl, že se tam bude muset trošku obnažit. Dlouze ji ukecávali, ale ona nepovolila. Po třech hodinách řekli, že to musí vyřešit jinak a sehnali jednu prsatou paní. To bylo jiné kafe. Tak jsme se seznámili, podali jsme si ruce, a když se měla točit tahle scéna, dáma sundala podprsenku a já jsem musel prsa zvedat tam, kde by měla být. To byla moje první filmová role ještě na škole,“ zavzpomínal na své začátky před kamerou Martin Stránský v 7 pádech Honzy Dědka.

Ljuba Krbová s Ondřejem Neffem: O soužití, seznámení i moderním sbližování

„Potkali jsme se v literární kavárně. Ondřej tam četl svou povídku, já jsem tam četla Čapka a byla jsem tam se svojí tehdy 16letou dcerou. On k nám přišel v obleku s vestičkou a sedl si mezi nás. Spletla jsem si ho s jeho tatínkem, Vladimírem Neffem, protože jsem do té doby nečetla sci-fi literaturu. A protože Ondřejova maminka byla herečka a v 60. letech mu zošklivila divadlo, a on proto do divadla nechodil, vůbec nevěděl, kdo jsem já,“ vzpomíná na první společné setkání Ljuba Krbová. „Pak jsme šli spolu na víno a pak Ondřej odjel na dovolenou na motorky se synem a já s dcerou na kola. A celou dobu jsme si esemeskovali. On byl tak vtipnej, že jsem se do něj zamilovala přes SMS. Ty SMS jsem si přepsala a mám je pořád schované,“ přiznala herečka, na co ji známý publicista sbalil. A jaké je jejich manželství? „My se nehádáme, protože jsme dost staří na to, abychom věděli, že dohoda člověka stojí mnohem méně sil než boj. Ale tuhle mě můj muž překvapil, protože mi řekl, že jsem teď o 80 % lepší než na začátku – a mně to už 14 dní leží v hlavě,“ přiznala herečka.

I když si rozumějí, biorytmus si zatím nesladili. „Já jsem ranní ptáče a Ljuba ožívá v noci. My máme zahradu, z větší části ji obdělává Ljuba a vychází tam za soumraku. Já slyším, jak tam ve tmě něco zběsile hrabe,“ vyčetl manželce před Honzou Dědkem Ondřej Neff.

Poslední z hostů večera, Jan Vojtko, promluvil o dopadech dlouhodobé karantény na vztahy a úspěšnosti vztahů ze seznamek.

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.