Jaroslav Uhlíř oslavil 75. narozeniny v 7 pádech Honzy Dědka

Právě v den natáčení talkshow skladatel Jaroslav Uhlíř slaví své 75. narozeniny. První oslavu mu připravil Honza Dědek v Malostranské besedě po natáčení jeho talkshow 7pádů. Premiérový díl 7 pádů Honzy Dědka, jehož hostem je i oslavenec Jaroslav Uhlíř, uvidíte v úterý ve 21.35 na Primě.

„My ty narozeniny nijak zvlášť neslavíme,“ přiznala Honzovi Dědkovi Uhlířova manželka Helena, která populárního písničkáře do talkshow doprovodila. Nečekané oslavy se tak Uhlíř dočkal přímo na jevišti. „Udělalo mi nesmírnou radost, že pan Uhlíř přijal pozvání do mé talkshow. Prozradil řadu zajímavostí o tom, jak vznikaly jeho písničky, ale na závěr zahrál svoje nejznámější hity. Zpívala celá Malostranská beseda a byl to jeden z nejdojemnějších okamžiků, které jsem během rozhovorů zažil. Děkuji mu za něj. Panu Uhlířovi k jubileu přeji především mnoho zdraví, které mu dovolí složit další písničky – a ty si bude zpívat celá země. Protože v téhle dovednosti je pan Uhlíř nepřekonatelný,“ přeje (si) Honza Dědek.

Pusťte si netradiční oslavu narozenin Jaroslava Uhlíře v exkluzivní ukázce:

V talkshow 7 pádů Honzy Dědka Jaroslav Uhlíř prozradil i to, proč ho vyhodili od Cimrmanů, proč hit z filmu Vratné lahve zpívá on sám namísto původně zamýšleného Zdeňka Svěráka a co způsobilo jedinou, zato dlouhotrvající hádku Svěráka s Uhlířem během jejich padesátileté spolupráce. „Nikdy jsme se nehádali, jen jednou. A sice u písničky Chválím tě země má. Hádali jsme se nad textem. A to bylo strašný. Já jsem mu říkal, že to je špatně a on říkal, že už se cítí u zdi a že nevymyslí nic jiného. Celé prázdniny jsme spolu nemluvili. Pak jsem mu napsal dopis a pak jsme se usmířili,“ vzpomíná Jaroslav Uhlíř.

Celý rozhovor sledujte v úterý 15. září od 21.35 na Primě. Dalšími hosty budou Tereza a Matyáš Ramba, herec Vojtěch Vondráček a kajakář Josef Dostál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.