Nedostudovaný Jaroslav Dušek nebo věrný spisovatel v talkshow 7 pádů Honzy Dědka

Hosty 7 pádů Honzy Dědka, které můžete sledovat v úterý ve 21.35 na Primě, budou tentokrát herci Jaroslav Dušek a Vladimír Polívka, spisovatel Patrik Hartl a tenistka Barbora Strýcová.

JAROSLAV DUŠEK prozradí, proč se necítí být hercem a proč nikdy nedostudoval žádnou školu. „Zkoušel jsem DAMU, ale nevzali mě tam pro nedostatek talentu. Šel jsem na filozofickou fakultu, kam mě vzali bez zkoušek, protože jsem měl na gymplu samé jedničky. Vyhodili mě, protože jsem nesložil zkoušky z vědeckého komunismu a dějin mezinárodního dělnického hnutí. Tak jsem si říkal, že půjdu na Matfyz. Tam jsem studoval obor pravděpodobnost a matematická statistika. Myslel jsem si, že tam tyhle předměty nejsou, ale byly – a s divadlem se to moc neslučovalo. Spočetl jsem si, že nemá smysl studovat matematiku,“ prozradil na sebe v rozhovoru s Honzou Dědkem Jaroslav Dušek.

Polívka mladší má nedostatek fanynek?

VLADIMÍR POLÍVKA vysvětlí, proč trpí nedostatkem fanynek, a zavzpomíná na výchovu svého otce, Bolka Polívky. „S tátou jsme si pořád na něco hráli. Jako dítě jsem hrál všechno možné, co mi zadal. Nejčastěji psa, dogu. To spočívalo v tom, že jsem ležel u nohou u stolu v hospodě, když si táta povídal s kamarády. Ale mělo to tu výhodu, že kouř se drží nahoře, takže mně tam dole u nohou bylo dobře,“ vzpomíná Vladimír Polívka, který jde ve šlépějích svého otce.

Úspěch u žen ale podle svých slov takový nemá. „Holky už herce nechtějí. Pyško v Národním říkal, jak na něj zamlada stály za divadlem fronty ženských. Já vylezu, stojí tam jedna dívka, sotva dvanáctiletá, s maminkou, já se nadšeně podepíšu – a pak jdu sám domů. Se psem a spát. To je realita,“ posteskl si v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Takovej hodně malej pejsek

PATRIK HARTL promluví o svém manželství a nevěrách. „Svoji ženu jsem sbalil tak, že jsem si šel do Šternberka koupit bicí, ale byly vyprodaný. Měl jsem z toho blbou náladu, a tak jsem šel na prodlouženou, kde jsem si řekl, že osahám nějakou slečnu, abych si zlepšil náladu. Vyhlídl jsem si jednu takovou, která vypadala, že to půjde. Za tou jsem šel a zjistil jsem, že je z francouzského lycea, tak jsem si říkal, že to bude keců a že to bude složitý. Tak jsem to vzdal a povídal jsem si s ní,“ vzpomíná na seznámení s manželkou Martinkou před osmadvaceti lety. Své ženě by Hartl prý nikdy nezahnul. „Já jsem strašně věrnej, jako pejsek. Takovej ten hodně malej pejsek. Velcí psi chodí kolem páníčků normálně, ti malí se vrtí kolem noh. Když někde třísknou dveře, oni se tak přilísnou. To jsem já, já se přilepím a nechci se pustit. Nevěry si do knížek vymýšlím. Já si říkám, co by se stalo, kdyby se fakt něco zrealizovalo, a představím si, kolik je to potíží a nešťastných lidí a lží. Já doufám, že nikdy nikoho takhle nepotkám, protože to je hroznej průser,“ dodal nejúspěšnější český spisovatel současnosti v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Turbo, mascarpone, šampaňské

BARBORA STRÝCOVÁ kromě jiného vyzradí, jak vypadají večírky vrcholových tenistů po turnajích a jak nejraději relaxuje. „Tenistky neumí moc slavit, v týmu jsou teď mladý holky, ony vůbec neumí pít. Já, matadorka, jsem je to musela učit. Nejhorší to bylo po mém posledním zápase. Zkombinovala jsem všechno. Turbo, mascarpone, šampaňské, víno, pivo, všechno dohromady,“ vybavuje si střípky z posledního „profesionálního“ večírku Barbora Strýcová s tím, že večírek po zápasu byla její oblíbená forma odměny.

V rozhovoru s Honzou Dědkem navíc šokovala tím, jak nejraději relaxuje. „Dívám se na pořady o vaření. Hrozně mě to baví a uklidňuje. Dívám se, jak krájí zeleninu, míchají vajíčka a tak,“ dodala se smíchem.

Více sledujte v talkshow 7 pádů Honzy Dědka v úterý ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.