Talkshow 7 pádů Honzy Dědka: Gentleman, novinářka řízená dcerou i opravářka šourků

Hosty 7 pádů Honzy Dědka, které uvidíte v úterý ve 21.35 na Primě, budou tentokrát herec Jaromír Hanzlík, moderátorka Daniela Drtinová, plážová volejbalistka Kristýna Kolocová a podnikatelka Petra Řehořková.

Novinářka Daniela Drtinová prozradí, jak to chodí u ní doma, čím ji dcera přivádí k šílenství, co si nese z dětství a jak to bylo s jejím údajným tancováním u tyče během studentských let. „Tančila jsem v italských klubech, ale ne u tyče, jak se psalo. Bylo to funky. Uměla jsem dokonce i měsíční chůzi. Dneska bych si asi zlomila vaz, ale dřív to šlo. Tančila jsem jednoduché flamenco a lambádu,“ šokuje Daniela Drtinová, která v rozhovoru s Honzou Dědkem nejednou potvrdila, že pod slupkou přísné a distingované novinářky je obyčejná holka s velkým smyslem pro humor a schopností glosovat svůj vlastní život i komplikovaný vztah s osmnáctiletou dcerou Natálií.

Podívejte se na televizní upoutávku:

„Moje dcera prostě vychovaná není, ale už si říkám, že už není co zachránit. Tuhle mi řekla, že nejenom že nemá otce, ale že nemá ani matku, že má ve mně sice dobrou kamarádku, ale rodiče nemá. Moje dcera žije jako důchodkyně a mě buzeruje, abych byla včas doma. Ptá se, kam zase jdu, v kolik přijdu. Volá mi, kde jsem. Musím si prosadit vycházky. Je to silná kontrola,“ vypráví s úsměvem Drtinová.

I na natáčení talkshow 7 pádů Honzy Dědka si údajně musela vymoct vycházky. „Musela jsem i dneska nahlásit, že jdu sem, jak dlouho tady budu. Kdyby bylo na ní, nechodila bych nikam, to by bylo jako v Kábulu. Moje dcera je nejšťastnější, když smýčím. Když hodně vysmýčím, můžu jít ven,“ líčí Drtinová.

Gentleman se školou života od milovníka žen

Herec a scenárista Jaromír Hanzlík zavzpomíná na svá školní léta i na školu života, kterou dostal od milovníka žen Miloše Kopeckého. „Užíval život, tak jsme ho užívali spolu. Čas strávený s panem profesorem Kopeckým, to byly moje univerzity,“ vzpomíná herec. Kromě toho v 7 pádech přiznal, co mu rodina řekla na jeho autorský filmový debut Léto s gentlemanem. „K tomu, abych to napsal, mě vyburcovala moje žena Lenka. Tak jsem si koupil sešit a tužku, investoval jsem, a začal psát. A začalo mě to bavit. A pak jsem to začal nenápadně dávat číst – Lence, synu Davidovi, blízkému okolí. Chtěl jsem slyšet, že to je skvělý. No, říkali, že to není blbý. I to mě potěšilo,“ přiznává Jaromír Hanzlík s tím, že režii chtěl svěřit Menzelovi. „Chtěl jsem, aby to režíroval Menzel. Proč má člověk mířit nízko? Jenže se to dozvěděl a seklo to s ním,“ vtipkoval při rozhovoru s Honzou Dědkem.

Celý film Jaromíra Hanzlíka Léto s gentlemanem si můžete přehrát on-line a bez reklam v naší videopůjčovně:

Kristýna „Kiki“ Hoidarová Kolocová v talkshow prozradí, jaké vztahy teď mají s bývalou spoluhráčkou „Maki“, jak plánuje život sobě i svému takřka ročnímu synovi Viktorovi a proč skončila s volejbalem. „Pro někoho to možná mohlo být překvapivé, pro mě ale ne. Nám se minulou sezonu moc nedařilo. Také jsem zvažovala to, že bych ve svých třiceti letech ráda rodinu. Což se brzy podařilo. Ale manžel mi hned vyčetl, že moje cílevědomost se projevuje ve všem a že jsem byla moc intenzivní v tom, abychom měli dítě. Měla jsem plán, který jsem chtěla naplnit. Řekla jsem manželovi, že nepojedeme na dovolenou, protože budeme dělat dítě. Manžel v podstatě dostal tréninkový plán,“ přiznává starší z bývalé beachvolejbalové dvojice Kiki a Maki s tím, že konec kariéry oplakala.

A jak po pěti letech od drsného rozpadu dua Kiki a Maki vychází s Markétou Slukovou? „Nejsme kámošky,“ přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Opravářka svraštělých šourků

Petra Řehořková, majitelka kliniky estetické medicíny, mluvila o tom, co všechno jsou lidé schopni a ochotni na sobě upravovat. „Muži chodí nejčastěji na břicho a na odstranění tetování se jmény svých bývalých partnerek. Ženy chodí na celulitidu. Společně nejčastěji chodí na partnerské procedury, depilace intimních partií, podpaží,“ vypočítává Petra Řehořková s tím, že už ji málokterý požadavek překvapí. Jeden se ale nedávno přece jen našel. „Přišel pán s tím, že chce napnout svraštělý šourek. I to jsme zvládli. Ale pak už nevolal, jak to dopadlo. Ani manželka nevolala. Ani jeho sekretářka nevolala,“ směje se Řehořková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.