Talkshow 7 pádů Honzy Dědka tentokrát proklepne 3v1, Ivanu Chýlkovou nebo šéfkuchaře v dietě Punčocháře

Hosté 7 pádů Honzy Dědka, které vysíláme v úterý ve 21.35 na Primě? Tentokrát se těšte na herce Ivanu Chýlkovou a Bolka Polívku, 3v1 – Nikol Štíbrovou, Veroniku Arichtevu a Martinu Pártlovou a kuchaře Jana Punčocháře.

První host, herečka Ivana Chýlková, vylíčí svoje nezapomenutelné zážitky z měsíčního intenzivního kurzu angličtiny i z vlastní kuchyně. „Říkala jsem si, že každá řepa mluví anglicky, a já furt nic. Tak jsem si vzala měsíční kurz v Anglii. Měli jsme na začátku rozřazovací kolo, asi 100 otázek v angličtině, automaticky jsem začala opisovat. Taky jsme měli napsat esej. Do té doby jsem byla schopná v angličtině napsat jenom I love you nebo Kiss nebo Deep Purple. Byla jsem zařazena do skupiny ,menší debilʻ, ještě pod námi byl jeden stupeň. Když jsem přišla do třídy, byla plná puberťáků většinou arabského původu a místo bylo jenom v první lavici, takže přese mě neviděl vůbec nikdo. Oni dělali úkoly před hodinou, všechno dobře, já tak padesát na padesát po čtyřech hodinách domácí přípravy,“ prozradila na sebe v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Bydlela jsem u paní Anne Smith. Bylo to jako v lágru. Paní je zvyklá, že tam bydlí děti 15–16. Vůbec to nerozlišovala. Směla jsem se sprchovat jen jednou denně večer,“ líčí s vtipem sobě vlastním Chýlková.

Extra scéna ze show 7 pádů Honzy Dědka s Ivanou Chýlkovou:

Zábavné historky má i z kuchyně a přiznává, že kuchařka roku z ní nikdy nebude. „Chápu, že člověk musí jíst, aby přežil, a když má rodinu, musí ji nasytit. Takže vařím, ale nesmí to trvat déle než 20 minut. Mám pocit, že mi v kuchyni někdo krade život. Jednou jsem po představení místo kytky dostala kohoutka. Ten den zabitého. Nechtěla jsem to vyhodit, ale nevěděla jsem, co s tím. Na internetu jsem si našla recept na kohoutka na víně. Strávila jsem s tím idiotem osm hodin! Když jsem to dodělala, bylo to tak hnusný, že kohoutka už nikdy!“

Co Polívka obdivoval na Bartoškovi?

BOLEK POLÍVKA zavzpomíná na své netradiční dětství a dospívání. „Můj bratr se odstěhoval do Kanady, narodil jsem se rok po jeho odchodu. Měli jsme díky němu bony a za ty jsem si mohl koupit třeba žvýkačku nebo mohérový svetr nebo šusťák. Učitelka mi napsala poznámku: Ve vyučování žvýká žvýkačku. A otec jí odpověděl: A co má žvýkat? To byly počátky mojí pantomimy, abych nemusel verbálně vyjadřovat pocity, které k té učitelce mám,“ vypráví v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Připomeňte si, jak zpovídal hosty Bolek Polívka ve své show na Primě Polívka na víně.

„Táta mě podporoval, ale maminka a brácha říkali, že je blbý tady dělat komedianta, chtěli, abych dělal lékaře. Dokonce jsem v 69. byl na prázdninách v Kanadě, tam mě ostříhali, a to mě nasralo. Říkal jsem, že to není svoboda. Brácha pochopil, že se do té společnosti nehodím, že nebudu ani zubařem, ani chirurgem. A tak jsem se vrátil a šel studovat JAMU. Tam se mi líbilo. Přišel jsem do školy a holky měly každá pod bradou cucfleka, říkal jsem si, to je slibný. Pak jsem se dozvěděl, že jsou to houslistky. Můj vzor byl Barťák. Ten fungoval na ženský. Měl taktiku: nevšímavý hezoun. To jsem chtěl okopírovat, trošku jsem ale skřípal v hezounství,“ zavzpomínal v rozhovoru s Honzou Dědkem.

3 kamarádky: Když je jedna mimo, tak ji pomluvíme

3v1 odvypráví, jak jim to po letech společného natáčení klape, co si myslí o mužích a policistech. „My se s Veronikou známe už od našich 10 let. Obě jsme dostaly roli v pohádce Jezerní královna. Teda já jsem dostala roli, ona mi dělala křoví. A to nám zůstalo do dneška,“ vzpomíná Nikol Štíbrová. „Blbě to nesu a nechci se k tomu vracet,“ přiznává Veronika Arichteva. „My se strašně hádáme. Jsme tři baby, to jinak nejde ani. Tři slepice na jednom smetišti. Ale to naštvání vydrží jenom chvíli. Jsme tři kamarádky, když je jedna mimo, tak ji pomluvíme,“ dodává ve vtipu Martina Pártlová.

Podívejte se na upoutávku k úterní talkshow 7 pádů Honzy Dědka na Primě:

Šéfkuchař v dietě

JAN PUNČOCHÁŘ prozradí, co si myslí o vegetariánech a jak se mu daří držet dietu. „Vegetariánská jídla jsou potřeba, sám jsem zkoušel na několik týdnů nejíst maso. Je to super, vyčistí se vám chutě a jinak je vnímáte. Vydržel jsem to čtyři týdny a pak jsem šel kolem řeznictví a slintal jsem jak bernardýn,“ vypráví v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. „Já hodně držím dietu. Jsem expert na diety, teoreticky. Vím všechno o nutriční i dělené stravě, ale žádnou jsem nevydržel do konce. Zhubnu vždycky tři, čtyři kila a pak to jde zase nahoru. Večer si lehnu do postele a listuju telefonem, kde mám prakticky jenom jídlo, a trpím hlady. Jídlo je boží,“ přiznává s tím, že kuchařem chtěl být odjakživa. „Já jsem od svých čtyř let nechtěl dělat nic jiného než kuchaře. Jsem z chudé rodiny, táta jezdil s autem, mamka dělala v Koh-i-nooru, jedli jsme psovi z misky,“ vypráví se smíchem v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Mnohem více uvidíte i uslyšíte v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, které vysíláme v úterý ve 21.35 na Primě.

Talk show 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat také on-line v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.