7 pádů Honzy Dědka od 21. dubna na Primě!

Televize Prima od úterý 21. dubna uvede pořad 7 pádů Honzy Dědka. Talkshow nabídne to nejlepší z již dříve natočených dílů, které dosud sklízely úspěch na internetu.

Ze stovky hostů, kteří prošli za deset let natáčení pořadem, se diváci mohou těšit například na Tomáše Vernera, Josefa Trojana, Evu Burešovou, kterou pravidelně vídáte v seriálu Slunečná, Gabrielu Koukalovou nebo Miraie Navrátila.

Úspěšná talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se již deset let natáčí v divadelním prostředí pro online vysílání, zavítá na televizní obrazovky.

Podívejte se v ukázce na Tomáše Vernera:

Od 21. dubna se na ni diváci mohou těšit na kanálu Prima, a to v úterý večer ve 21.35.

Pořad nabídne vždy to nejlepší z již dříve natočených dílů, v každé epizodě představí Honza Dědek zajímavé hosty z řad veřejně známých osobností.

Honza Dědek je známý český publicista, moderátor a novinář, který se specializuje na hudbu a rozhovory. Za téměř třicet let působení v oboru prošel mnoha významnými českými médii. Je autorem čtyř knih. V roce 2011 založil a následně začal na svém YouTube kanálu vysílat talkshow 7 pádů Honzy Dědka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.