zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bára Mottlová o 1. koronavirové krizi: Chvíli to vypadalo, že všichni umřeme, pokud si neuděláme zásoby

Bára Mottlová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.
Autor: archiv FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Bára Mottlová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.
schneiz , Vydáno: 20.10.2020
Herečka a modelka Bára Mottlová vzpomněla během natáčení pořadu 7 pádů Honzy Dědka na svoji zkušenost s prací za pokladnou supermarketu, kam usedla během první vlny koronavirové krize. Prozradila, kolik si tam vydělala i to, kdo se k ní choval lépe. Byly to kolegyně z prvního hereckého angažmá, nebo ty ze sámošky?

reklama

Sympatickou Báru Mottlovou znáte nejen jako sexy krásku z titulní strany magazínu Playboy, ale například také z COOLáckého seriálu Po hlavě, objevila se také v seriálech Přístav, Ohnivý kuře nebo Krejzovi. Jak se ukázalo už v březnu s nástupem pandemie nemoci COVID-19, tato žena umí brát situaci takovou, jaká je, a hlavně přežít. „Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych si mohla doma válet šunky,“ řekla si tehdy odhodlaně Bára a rozhodla se, že když nemůže hrát, půjde si klidně vydělávat do samoobsluhy za pokladu.

Žena za pokladnou

Bára Mottlová si na živobytí teď vydělává za kasou.
Autor: TV Prima Bára Mottlová si na živobytí teď vydělává za kasou.

 „Pokladní jsem dělala čtvrt roku. Byla jsem vyděšená, když zavřeli divadlo v den, kdy jsem měla hrát. Nikdo nevěděl, co bude, chvíli to vypadalo, že všichni umřeme, pokud si neuděláme zásoby. Šla jsem na velký nákup a viděla jsem tam ceduli: Přijmeme brigádníky a měli tam i zajímavou hodinovou mzdu 146 korun. To bylo v porovnání s divadelním platem trošičku horší, ale zato jsem si víc mákla," vzpomíná herečka na těžší období a optimisticky dodává. „Vždycky jsem říkala, že když bude nejhůř, půjdu na pokladnu.“

A jak vyplývá z dalšího hereččina upřímného popisu, kolegyně za pokladnou ji prý přijaly lépe, než ty v divadle během jejího prvního angažmá.

Kráska z titulní strany Playboye

PICTORIAL: Barbora Mottlová
Autor: Alžběta Jungrová PICTORIAL: Barbora Mottlová

„Nikdy jsem si moc nevěřila, pak jsem se se nějakým zázrakem dostala na hereckou školu a na konci třetího ročníku angažmá ve Švandově divadle. Nejdřív na mě herečky koukaly jako: To je ta holka z Playboye, to jsme zvědavé, jak dlouho tady vydrží a co bude říkat na to, že dostane silonky za 7 korun na jeviště. Ale pak mě přijaly, dodnes jsme kamarádky,“ vypráví o svých hereckých začátcích Bára Mottlová, která svoje první snímky pro Playboy fotila ještě jako nezletilá.

„Poprvé jsem byla v Playboyi v 17 letech, musela mi to podepsat máma a tátovi jsme to nikdy neřekly,“ prozradila na sebe se smíchem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Mottlová. 

Celý díl si můžete pustit v úterý 20. 10. ve 21.35 na Primě nebo on-line v archivu iPrima.cz

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , Bára Mottlová , časopis Playboy , pandemie koronaviru , krátký rozhovor

reklama

Přečtěte si také

reklama