Jana Boušková s Václavem Vydrou: Žádost o ruku na traumatologii v Motole

Hosty úterního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka budou zpěvačka Dara Rolins, designérka Eva Klabalová, herec Tomáš Dalecký a herecká manželská dvojice Jana Boušková a Václav Vydra. Jak jim to klape v manželství a jak se dali dohromady? Proč Vydru o ruku žádala Boušková?

Vtipné komentáře Jany Bouškové s Václavem Vydrou můžete na Primě slyšet každý pracovní den v populárním pořadu Prostřeno! V úterý 13. října můžete oblíbenou dvojici i vidět, a to v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Nebýt děsivého pádu z koně, při kterém šlo Janě Bouškové o život, pravděpodobně by dodnes nesla status vdovy. Manžela Václava Vydru požádala v roce 2006 o ruku ve chvíli, kdy si myslela, že je s ní amen! „Shodila mě Avara, to je náš vysoký, krásný, rezavý kůň, zlomila jsem si čtyři žebra. Sténala jsem bolestí, Vašek nade mnou stál a říkal: Nekřič, Démon se děsí. To je náš další kůň. A pak mi řekl, že to rozjezdíme,“ vzpomíná na osudovou událost v 7 pádech Honzy Dědka Jana Boušková.

„Byl to vtip, nikdo ho nechápe,“ kontroval Vydra s tím, že Janu naložil do auta a odvezl do nemocnice. „Skončila jsem na traumatologii v Motole. Po pěti dnech jsem ale musela podepsat reverz, protože jsem musela hrát, ale to bych nepřála ani nepříteli,“ vypráví Boušková. Před podepsáním reverzu však stihla Vydru požádat o ruku. „Ležela na posteli, hekala a já jsem si ji chtěl vyfotit. To mi zakázala, že prý ztrácím telefony a bude to pak v novinách. Pak zase hekala a říkala, že nechce umřít jako vdova a jestli bych si ji vzal. Co v takové chvíli říct? Tak jsem řekl, že si ji vezmu, jestli už se chystá,“ směje se Vašek Vydra.

Vydra se o Bouškovou snažil už na konzervatoři, tehdy mu to ale ještě nevyšlo. „V sedmdesátém třetím jsem se ji snažil uhnat. Byl jsem na konci druhého ročníku. Nosil jsem jí karafiáty za okno domů. Doma nic nepoznali, šel jsem v noci venčit psa a sedl jsem do autobusu 176. Měl jsem tehdy nohu v sádře po mojí první autonehodě, vylezl jsem po lešení na jejím domě a dal jsem karafiát za okno, které jsem myslel, že je její. Ale pak jsem se dozvěděl, že tam spal tatínek,“ vypráví Honzovi Dědkovi v dalším díle 7 pádů.

Talkshow 7 pádů Honzy Dědka sledujte každé úterý ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.