Celebrity

19. května 2022 17:00

Karolína Oehmová

Andrea Bezděková odhodila stud. Předvedla parádní show se striptérem

Andrea Bezděková se striptérem v pořadu Inkognito

Pořad Inkognito přivítá novou posilu! Mezi stávající panelisty zasedla poprvé modelka Andrea Bezděková – a že se pořádně zapotila. Pro své vystoupení si ji totiž po uhádnutí profese vybral striptér.

Svou premiéru v zábavné show si krásná modelka moc užila, jelikož tento druh zábavy přímo zbožňuje. Nakonec odpadla i nervozita, kterou měla ze svých kolegů, mistrů v hádání profesí. „Miluji jakékoliv hraní, ve mně vždy koluje soutěživý duch. Na to, jak jsem se cítila, když jsem měla jít mezi takové zkušené kolegy, jsem si to moc užila,“ říká nadšená Bezděková.

Na pódiu se pěkně zapotila

Andrea se během své premiéry v zábavném pořadu Inkognito pěkně zapotila. Pro své vystoupení si ji totiž vybral striptér a s nesmělou modelkou ukázal pěknou show. „Myslela jsem si, že tento zážitek mi kamarádky dopřejí až na vlastní rozlučce se svobodou nebo kulatinách. Předběhli jsme trošku čas a to, že jsem k tomu měla takové obecenstvo, tomu docela přidávalo grády,“ směje se modelka.

Stud naoko potlačuj, uvnitř jsem malé ustrašené dítě

Mnozí možná ani netuší, jak těžké to pro ni muselo být. Skrývá v sobě totiž velký stud, který se snaží postupně odbourávat – třeba právě modelingem. „Být modelkou mě nikdy – až do podání přihlášky na Českou Miss – nenapadlo. Vždy jsem byla hrozný stydlín, takže jsem to brala jako výzvu, abych porazila svůj vlastní stud. Chtěla jsem soutěž jen zkusit, a že to vyjde, mě nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu,“ svěřuje se Andrea Bezděková se svým tajemstvím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.