VIDEO: Santova Highway To Hell

Dnes ve 22.55 na Primě osedlá Santo Pagana motorku. V dalším premiérovém dílu pořadu Ano, šéfová! vyrazí na cestu do českého gastro pekla s plísní v lednici. Podívejte se už teď, jak jako motorkář umí šlápnout na plyn. V extra ukázce níže.

Santu s Jitkou Pagana si tentokrát s pořadem Ano, šéfová! pozvali do Kroměříže. Do restaurace, které vládne vstřícný milovník motorek a rocku.

Na první pohled drsný Dalibor Vizula s ještě drsnějším názvem podniku, Stará masna, razí například heslo, že motorkářem se člověk nestává, ale rodí. Santo neodolá a vydá se s panem Vizulou do ulic na spanilou jízdu v duchu legendárního songu americké hard rockové skupiny Steppenwolf: "Nech svůj motor běžet, vyraz na dálnici, hledat dobrodružství...". Pusťte si povedenou scénu se Santou motorkářem:

Kdo znáte další motorkářskou skladbu, tentokrát kapely AC/DC Highway To Hell, můsíte uznat, že i její text k ukázkám ze šestého premiérového dílu Ano, šéfová! sedí.

Zvláště tato pasáž: Hej, Santo :-) Zaplatil jsem svý dluhy Hraním v rockový kapele Hej, mami Podívej na mě Jsem na cestě do země zaslíbený…

Na jaké cestě se nachází pan Vizula se svojí Starou masnou, uvidíte v pondělí večer ve 22.55 na Primě.

Dalibor Vizula svůj podnik miluje stejně jako rock’n’roll. Některé potraviny mu div netančí i v lednici - v plísňovém kabátku.

Dost o Staré masně napoví upoutávka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.