VIDEO: Santova Highway To Hell

Dnes ve 22.55 na Primě osedlá Santo Pagana motorku. V dalším premiérovém dílu pořadu Ano, šéfová! vyrazí na cestu do českého gastro pekla s plísní v lednici. Podívejte se už teď, jak jako motorkář umí šlápnout na plyn. V extra ukázce níže.

Santu s Jitkou Pagana si tentokrát s pořadem Ano, šéfová! pozvali do Kroměříže. Do restaurace, které vládne vstřícný milovník motorek a rocku.

Na první pohled drsný Dalibor Vizula s ještě drsnějším názvem podniku, Stará masna, razí například heslo, že motorkářem se člověk nestává, ale rodí. Santo neodolá a vydá se s panem Vizulou do ulic na spanilou jízdu v duchu legendárního songu americké hard rockové skupiny Steppenwolf: "Nech svůj motor běžet, vyraz na dálnici, hledat dobrodružství...". Pusťte si povedenou scénu se Santou motorkářem:

Kdo znáte další motorkářskou skladbu, tentokrát kapely AC/DC Highway To Hell, můsíte uznat, že i její text k ukázkám ze šestého premiérového dílu Ano, šéfová! sedí.

Zvláště tato pasáž: Hej, Santo :-) Zaplatil jsem svý dluhy Hraním v rockový kapele Hej, mami Podívej na mě Jsem na cestě do země zaslíbený…

Na jaké cestě se nachází pan Vizula se svojí Starou masnou, uvidíte v pondělí večer ve 22.55 na Primě.

Dalibor Vizula svůj podnik miluje stejně jako rock’n’roll. Některé potraviny mu div netančí i v lednici - v plísňovém kabátku.

Dost o Staré masně napoví upoutávka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.