Ve dvojicích teď rozhoduje jenom jeden. Hanka začala šít do Míši, hádají se i Toužimáci
Ve dvojicích teď rozhoduje jenom jeden
Jakub Štáfek na začátku další etapy reality show Asia Express rozhodl o tom, kdo se ze soutěžních dvojic ujme velení. Například z týmu Kaskadérek to měla být Míša, kdo převezme vedoucí pozici, jenže to úplně neklapalo. Lehké hádce se nevyhnuli ani Toužimáci či duo Něco jako pár.
Hned na začátku pátého dílu nové cestovatelské reality show Asia Express oznámil moderátor Jakub Štáfek soutěžním dvojicím, že od teď bude rozhodovat jenom jeden z páru. Pro některé to žádný problém nepředstavovalo a všechno zůstalo tak, jak tomu bylo doposud.
Jenže pro některé dvojice to byla pořádná výzva. Například v případě Kaskadérek to začalo pořádně skřípat. Velení totiž dostala na starosti Míša, jenže prosadit si svůj názor pro ni nebylo úplně snadné. Hanka je zvyklá o spoustě věcí rozhodovat a Míša se proto raději většinou stáhne a své mámě neoponuje. Ovšem tentokrát musela. A jak bylo vidět, dalo jí to zabrat a mezi matkou a dcerou to dost vřelo. Při stopování Míša nechtěla Jelýtkům, kteří dorazili před nimi, vyfouknout stopa. Jenže Hance to problém nedělalo. „Jsem měkká. Nemám ostré lokty, že bych někomu ukradla auto. Ani máma by to neudělala, ale občas je zbrklá,“ připomněla Míša.
„Hlavně nebuď trapná,“ řekla pak Hanka své dceři, když se rozčilovala nad tím, že si stopli auto, které je po chvíli vysadilo. Další problém pak nastal, když si Kaskadérky stoply auto, kde na zadních sedadlech seděly děti. Zatímco Hanka chtěla nastoupit, Míša to odmítala. „Vždycky to raději neřeším, než se hádám,“ povzdychla si Míša.
Čtěte také: Bojovaly jsme o každou sekundu. Ester a Icy popsaly svou pouť plnou emocí v Asia Express
Lehkému sporu se nevyhnula ani soutěžní dvojice Něco jako pár. Petra, která dostala na starosti vedoucí pozici, se během cesty na kole začala pořádně rozčilovat a Filipa pěkně zpražila, přičemž nešetřila vulgarismy. Později se mu však omluvila. Hádka proběhla i mezi Toužimáky, protože ani Jirkovi nebylo příliš příjemné poslouchat při každém kroku Ivu.
Kdo má koho poslouchat občas zapomínal Miloš. Velení v Rychlé rotě dostal Roman a jelikož Miloš je jako podnikatel zvyklý o všem rozhodovat, občas se se svým parťákem dohadoval. Když ale počtvrté řekl svůj názor, nakonec Romana uposlechl a řídil se jeho pokyny, přestože mu to nebylo po chuti.