Bleskový horoskop na měsíc listopad 2019 pro všechna znamení

Měsíc listopad patří mezi příznivější měsíce roku 2019. Většina znamení zvěrokruhu bude prožívat tu hezčí stránku reality. Mnohým se podaří nabrat sílu a energii do budoucnosti. Jak se bude dařit jednotlivým znamením v listopadu 2019?

Berani budou žít láskou

Na začátku měsíce by Berani ještě mohli prožívat nějaké překážky, ústrky nebo konflikty z minulosti. Během pár prvních dnů měsíce se pro ně situace výrazně vylepší. Berani se stanou rozhodnějšími, silnějšími, zlepší si své postavení v zaměstnání. Velkým tématem je pro ně láska a partnerské vztahy. Ve stabilních partnerstvích mohou Berani očekávat výrazné oživení, osamělí potkat novou a možná i osudovou lásku. Bohužel ti, kteří nemají dobře vyřešené své vztahy, mohou očekávat i rozchod. Všichni Berani by si však mohli vylepšit svoji finanční situaci. Nejlepším dnem měsíce bude 12. listopad, kdy se jim podaří vyřešit velké úkoly, velké výzvy nebo jen pochopí, co jsou ty důležité věci v jejich životě.

Býci budou řešit vztahy

Partnerské vztahy mohou být tématem pro Býky už delší dobu. Ani v listopadu to nebude jiné. Býci „prožívají lekci“, mají se naučit vidět se takovými, jakými ve skutečnosti jsou. A právě partneři jim zrcadlí jejich chování a jejich vlastnosti. Někdy může být tato lekce hodně překvapivá nebo až šokující, obzvláště Býci narození zkraje znamení by o ní mohli dlouze vyprávět. Býky v listopadu ale může čekat i změna profesního života. Rozhodně by se jí neměli bát, může jim přinést v životě velký posun. Býky čeká rychlý spád událostí, něco, co se nehýbalo, se překvapivě rozjede. Nejkrásnější dny přijdou koncem měsíce, kdy mohou prožít něco mimořádného v oblasti lásky, partnerství nebo erotiky.

Blížencům listopad nabídne pracovní příležitosti

Listopad bude pro Blížence příznivý především v oblasti práce a pracovních vztahů. Skvělá doba pro pracovní nabídky a pracovní smlouvy, i když na jejich podpis by si Blíženci měli počkat až na druhou půlku měsíce, kdy jejich vládce Merkur nabere „přímý běh“. Do té doby by měli být trochu opatrní a obezřetní. Je možné, že Blíženci budou v první půlce listopadu nervózní, možná i pomalejší než obvykle. Pozor by si určitě měli dávat na pomluvy, zbrklé diskuze o druhých, ty by se jim v budoucnosti mohly vymstít. Nejpříznivějšími dny budou 11. listopad, kdy se Blížencům může podařit něco vyřešit, a 30. listopad, den důležitých rozhodnutí, schůzek, podpisu smluv nebo jen pěkného výletu.

Raci jsou energičtí a plní elánu

Raci v listopadu budou mít více elánu a energie než je u nich v tomto období obvyklé. Bude je provázet i lepší nálada a psychická vyrovnanost. První půlka měsíce je pro ně o něco příznivější než druhá, takže by si měli důležité věci naplánovat právě na tuto dobu. V druhé půli měsíce je čekají cesty nebo studijní pobyty. Listopad je pro Raky optimistická, i když trochu citlivá doba, kdy mohou získat i mnoho užitečných známostí, které jim v budoucnosti výrazně pomohou. V listopadu mohou očekávat i výraznou podporu a pochopení od druhých.

Lvi získávají nové vědomosti

Pro Lvy je listopad netypickým měsícem. Mohou prožívat nějaké osamocení nebo pocit odloučení. Mohou je pronásledovat vzpomínky na nějaké šťastnější životní období nebo domov. Lvi narození v první dekádě znamení prožívají i nějakou úzkost či pocit nesvobody kvůli rodinnému životu nebo ohledně své profese. Poslední dny měsíce se ale situace Lvů výrazně vylepší. Přichází úspěch, optimismus, nová energie, touha po nových vědomostech. Lvi zjistí, že stojí za to žít, být tady a užívat si.

Panna získá novou energie

Život většiny zrozenců ve znamení Panny v listopadu nabere novou dynamiku a nový směr. Budou mít na vše dostatek energie, mohou prožívat nové věci. Podaří se jim seberealizovat a prosadit se, což u skromných Pannen je někdy docela těžký úkol. Prožijí radost jak v rodinném kruhu, tak profesionální úspěch. Od 21. listopadu nastane příznivá doba k podepisování nových pracovních smlouv a dohod. Doba je nakloněná všem písemnostem, studiu a zkouškám.

Váhy by měly myslet pozitivně

V listopadu znamení Váhy čeká postupná proměna intimního života. Někdo nový jim možná vstoupí do života nebo ve stávajícím partnerském vztahu objeví novou erotickou jiskru. Každopádně Váhy v listopadu budou prožívat mnoho milostných dobrodružství. Nejdůležitější pro ně však je, především v oblasti práce, myslet pozitivně, nezabývat se zbytečnými detaily. Pochopit, co je hlavní a podstatné. Listopad je příznivá doba i z hlediska jejich financí nebo uměleckého rozvoje. Nejlepším obdobím je doba kolem 24. listopadu, která Vahám nabídne bohatství emotivního života, nebo „jen velkou lásku“.

Štíři mohou čekat překvapení v partnerských vztazích

V životě Štírů se už delší dobu něco mění. Něco hlubokého v nich. Možná přestávají být tolik majetničtí nebo si jen uvědomují, že lpění na věcech, lidech je pro ně zatěžující. Něco nového svobodného vstupuje do jejich duší. V listopadu Štíři mohou očekávat nějaké překvapení ze strany partnera. Nemusí to být jen příjemné překvapení, ale Štíři se s tím dokážou srovnat. Měli by se ale spolehnout na svoji vnitřní intuici, která je navede na správnou cestu.

Střelce čekají nové začátky

Střelci v listopadu mohou očekávat také něco nového a vzrušujícího. Jejich dny nastanou sice až koncem měsíce, ale o to intenzivnější mohou být. Optimismus, víra ve šťastná řešení, nový fantastický pocit, že se dá vše zvládnout, takový bude konec listopadu pro všechny Střelce. Je to i doba, kdy Střelci mají „boží ochranu“, proto by se měli pustit do věcí, do kterých se jim dlouho nechtělo nebo které dlouho odkládali. Nejlepší doba pro ně nastane kolem 24. listopadu. Využijte ji, milí Střelci, ke svému prospěchu.

Kozorozi prožijí období velké vášně

Kozorohy v listopadu čeká vášnivé období. Jejich život nabírá na nové dynamice. Nová energie jim proudí do žil. Čeká je podpora od přátel a vlivných lidí, takže by mohli s jejich pomocí realizovat své dávné sny nebo velká přání. Nová spojení, nové kontakty, které jim v budoucnosti mohou být k užitku. Kozorozi v listopadu mají šanci překonat nějaká omezení ve vlastní mysli, mohou se projevovat soucitně k druhým a mohou vykonat i pár dobrých skutků. Vše jim může být v budoucnosti k užitku.

Vodnáři začnou toužit po stabilním domově

Pro Vodnáře začíná dlouhodobé období, kdy postupně pochopí sílu a význam rodinného života. Pochopí, že potřebují stabilní domov a stabilní vztahy, kterým se často vyhýbají. V měsíci listopadu by se ale měli vyhýbat zbytečným konfliktům, řešit věci moudrým způsobem. Rozum je Vodnářova doména a v listopadu bude mít příležitost řešit konflikty s druhými lidmi rozumně a způsobem, kterým druzí netrpí. Vodnáři narození v první dekádě znamení mohou prožívat napětí v partnerských vztazích. I oni by měli vzít rozum do hrsti a s druhými se moudře dohodnout.

Ryby budou prožívat harmonický měsíc

Především první půle listopadu by měla být pro Ryby harmonická a velmi příjemná. Ty Ryby, které dobře pochopily svoji životní roli, mohou prožívat skutečně výjimečně pozitivní období. Může se jim vracet od vesmíru vše dobré, co do něj vyslaly. Probouzí se v nich léčitelské schopnosti, velká empatie, intuice a schopnost nezištně pomáhat druhým. Vše k jejich prospěchu. Mimochodem Ryby v listopadu zjistí, kdo je jejich skutečným přítelem a kdo své city k nim jen předstírá.

-jik-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.