Bleskový horoskop na měsíc říjen 2019

Co čeká všechna znamení v říjnu roku 2019? V čem se jim bude dařit a na co by měla nejvíce zaměřit svoji pozornost? To vše se dozvíte v přehledném bleskovém horoskopu na měsíc říjen 2019.

Říjen je obvykle měsícem, který přeje partnerským vztahům všeho druhu, přeje zkrášlování našich domovů i nás samých. Přeje diplomatickým řešením sporů. Říjen roku 2019 bude ale trochu jiný. Bude intenzivnější, emocionálnější, hlubší v našich pocitech a prožívání. Možná budeme mít mnohá tajemství, která budeme chtít před druhými skrývat. Druzí zase budou chtít skrývat ta svá. Budeme s ostatními manipulovat a oni budou mít tendenci manipulovat s námi.

Prvních deset dnů měsíce října bude ještě probíhat v harmoničtějším duchu, ale 10. říjen pořádně „přitvrdí muziku“. Probudí se v nás touhy, vzroste bojovnost, objevíme v sobě velká tajemství erotiky. Naplno se rozhoří i boj o moc. Co konkrétně budou prožívat jednotlivá znamení?

Beran ukončuje a bilancuje před novým startem

Beranům se v říjnu pomalu uzavírá půlroční cyklus, který započal v březnu a dubnu tohoto roku. Jejich úsilí přináší své plody. Berani uvidí výsledky svojí práce a rozhodují se, v jakém duchu a intenzitě budou pokračovat dále. Před mnohými z nich se otevřou nové možnosti, nové nabídky, možná i nová kariéra. Berani však stále musí počítat se značným úsilím, které budou muset pro svůj postup vpřed vyvinout. Musí volit i diplomatičtější cesty k řešení případných problémů. Se svojí bojovností a přímočarostí to v tomto měsíci daleko nedotáhnou. Kde se bude ale Beranům velmi dařit, budou partnerské vztahy. Obzvláště v druhé polovině října je mohou čekat velká erotická dobrodružství. Pozor by si měli dávat na peníze.

Býk bude prožívat intimní partnerství

Říjen Býkům přeje. Bude se jim dařit v partnerství, v obchodních záležitostech i v peněžních transakcích.Také by mohli dobře investovat na horší časy. Pozor by si měli ale dávat Býci narození kolem 1. až 5. května. Tyto Býky mohou stále provázet nenadálé změny v přízni osudu. Změny se mohou týkat jak partnerského života, tak financí. Jsou to překvapivé události, které boří pevně vybudované základy. V období 21. až 25. října se všem Býkům zadaří v lásce, probudí se v nich skryté vášně a erotika.

Blíženci upevňují své postavení v práci

Blížencům říjen 2019 nabízí novou energii a skvělé kontakty v budování pracovní kariéry. Ideální dny jsou kolem úplňku v Beranu 13. 10., kdy se Blížencům může dařit v podnikání a učení se nových věcí. V osobním a pracovním životě Blíženci už delší dobu něco skrývají. Nějaké tajemství je možná i tíží na duši. V říjnu tohoto roku budou v tomto ohledu ještě zamlklejšími. Blíženci jsou obvykle otevření a přátelští, tento měsíc je však zastihne v hluboce přemýšlivé náladě, kdy nebudou ochotní nikomu nic sdělovat. Říjen bude pro Blížence mentálně vážným a náročným měsícem.

Raka čeká v říjnu štěstí a harmonické vztahy

Říjen bude pro Raky aktivním obdobím. Obzvláště v druhé půli měsíce jim do života vstoupí radost a rodinné štěstí. Čeká je vylepšení partnerských vztahů. Kolem 7. 10. by si ale měli dávat pozor na své emoce, které mohou vyvolat menší hádky doma i na pracovišti. V říjnu by Raci mohli zkrášlit svůj domov, změnit svůj vzhled a pustit se do shazování přebytečných kil. Také by mohli úspěšně zapracovat na své životosprávě a změnit své stravovací návyky.

Lev bude cestovat, psát i publikovat

První polovina října bude pro Lvy příznivější, proto by měli důležité věci vyřizovat hned zkraje měsíce. Dařit se jim ale bude i v druhé polovině. Mohou cestovat, psát i publikovat. Bude se jim dařit v kreativní práci s dětmi. Mohou se mnohému novému naučit a mohou být i skvělými učiteli. V druhé půli měsíce se vyskytnou nějaké rodinné problémy, které milé Lvy mohou stát i dost duševních sil.

Pannu čekají pozitivní změny

Říjen pro Panny připravil pozitivní změny v pracovní oblasti, je možné, že dostanou i novou pracovní nabídku, o které budou vážně uvažovat. V tomto měsíci jsou možná i nějaká finanční přilepšení, malá výhra nebo drobnější zvýšení platu. Ty Panny, které v uplynulých měsících intenzivně pracovaly, čeká i uznání šéfa a odměna za vykonanou práci. Zlepšení mohou čekat v oblasti zdraví, mohou objevit nějakou alternativní metodu, která jim pomůže nebo změní dosavadní léčbu.

Váhy prožívají svůj měsíc

Vahám nabízí říjen to nejlepší z celého roku. Příliv energie, radosti, lásky a harmonie. Obzvláště první polovina měsíce bude pro Váhy příznivá – mohou vylepšit svoji kariéru, zdraví i partnerství. Ale i v druhé části měsíce se může Vahám dařit. Svým diplomatickým jednáním vylepší své postavení v práci a sumu na bankovním kontu. Nejpříznivější čas pro jejich peníze nastane kolem 21.–25. října. Zajímavé je, že to bude i velmi příznivá doba pro sex a erotiku.

Štír bude regenerovat a sbírat sílu

Štíři koncem října a začátkem listopadu začínají svůj nový jednoroční cyklus. Doba kolem narozenin je pro ně vždy velmi citlivá a Štíři bilancují, co se jim v minulém roce povedlo, kam dospěli, co dokázali. A vypadá to, že Štíři toho v minulosti dokázali hodně. Možná jsou trochu unavení, možná by měli více myslet na svoji regeneraci a odpočinek. Měli by nabrat sílu do dalšího období, které před ně postaví nové úkoly a výzvy. Koncem měsíce se Štírům začne dařit v partnerských vztazích, prožijí silná erotická dobrodružství. Mohou dojít i k nějakému důležitému poznání skrze partnerství.

Střelec se učí věřit v sebe

Jupiter, planeta symbolizující největší štěstí v astrologii, prochází znamením Střelce a Střelci se učí z jeho darů těžit. Měli by si jen uvědomit, že Jupiter není hmotná planeta, nepřináší materiální věci. Učí věřit v sebe, což je to pravé štěstí. A toto štěstí je v říjnu Střelcům nabízeno plnými hrstmi. Život jim ukazuje nové příležitosti, nabízí jim nové impulzy, ukazuje nové životní obzory. Nabídne jim i vylepšení jejich vzhledu. Mnozí Střelci zkrásní nebo se stanou pro druhé pohlaví velmi přitažlivými.

Kozoroh se ladí a připravuje na nový život

Kozorozi jsou v životní etapě, která je připravuje na velké změny v roce 2020. Ladí si vztahy s druhými lidmi, vylepšují si svá kariérní postavení nebo intenzivně hledají svou budoucí životní orientaci. Letošní říjen jim nabídne opět několik příležitostí nechat odejít to, co je staré a nepotřebné a přivítat v životě nové. Kozorozi musí být silní, čeká je velmi silné období, které je může vynést až do oblak. V říjnu by si měli dávat pozor na datum 7. 10., kdy budou muset řešit konflikt, který se jim chtít řešit opravdu nebude.

Vodnář se těší ze svých nových nápadů a nových příležitostí

V říjnu Vodnáři mohou cestovat, učit se novým věcem, poznávat nové lidi a nové věci. Budou je napadat i nové neotřelé myšlenky. Budou si tříbit svůj intelekt. Budou si také vytyčovat nové životní cíle, což se jim zúročí v příštím roce a hlavně v roce 2021. Pro Vodnáře se otevírají nové životní cesty, ať je na nich provází láska a pochopení druhých lidí.

Ryby se učí porozumět svému emocionálnímu světu

A takový je i celý říjen pro všechny Ryby. Měsíc ve znamení pochopení vnitřního života, myšlenkového přesunu od pasivního přijímání k aktivnímu přístupu. Vzít život do vlastních rukou, zhmotňovat své ideje. Život se Rybám odmění porozuměním druhých a láskou. Ryby by v říjnu mohly změnit i svoji životní filozofii, vrhnout se do úplně něčeho nového. Dařit se jim bude v lásce a ve vydělávání peněz.

-jik-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.