zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Bleskový horoskop na měsíc říjen 2019

Horoskop na první červnový týden
Autor: thinkstock.com Horoskop na první červnový týden
Co čeká všechna znamení v říjnu roku 2019? V čem se jim bude dařit a na co by měla nejvíce zaměřit svoji pozornost? To vše se dozvíte v přehledném bleskovém horoskopu na měsíc říjen 2019.

reklama

Říjen je obvykle měsícem, který přeje partnerským vztahům všeho druhu, přeje zkrášlování našich domovů i nás samých. Přeje diplomatickým řešením sporů. Říjen roku 2019 bude ale trochu jiný. Bude intenzivnější, emocionálnější, hlubší v našich pocitech a prožívání. Možná budeme mít mnohá tajemství, která budeme chtít před druhými skrývat. Druzí zase budou chtít skrývat ta svá. Budeme s ostatními manipulovat a oni budou mít tendenci manipulovat s námi.

Prvních deset dnů měsíce října bude ještě probíhat v harmoničtějším duchu, ale 10. říjen pořádně „přitvrdí muziku“. Probudí se v nás touhy, vzroste bojovnost, objevíme v sobě velká tajemství erotiky. Naplno se rozhoří i boj o moc. Co konkrétně budou prožívat jednotlivá znamení?

Beran ukončuje a bilancuje před novým startem

Beranům se v říjnu pomalu uzavírá půlroční cyklus, který započal v březnu a dubnu tohoto roku. Jejich úsilí přináší své plody. Berani uvidí výsledky svojí práce a rozhodují se, v jakém duchu a intenzitě budou pokračovat dále. Před mnohými z nich se otevřou nové možnosti, nové nabídky, možná i nová kariéra. Berani však stále musí počítat se značným úsilím, které budou muset pro svůj postup vpřed vyvinout. Musí volit i diplomatičtější cesty k řešení případných problémů. Se svojí bojovností a přímočarostí to v tomto měsíci daleko nedotáhnou. Kde se bude ale Beranům velmi dařit, budou partnerské vztahy. Obzvláště v druhé polovině října je mohou čekat velká erotická dobrodružství. Pozor by si měli dávat na peníze.

Býk bude prožívat intimní partnerství

Říjen Býkům přeje. Bude se jim dařit v partnerství, v obchodních záležitostech i v peněžních transakcích.Také by mohli dobře investovat na horší časy. Pozor by si měli ale dávat Býci narození kolem 1. až 5. května. Tyto Býky mohou stále provázet nenadálé změny v přízni osudu. Změny se mohou týkat jak partnerského života, tak financí. Jsou to překvapivé události, které boří pevně vybudované základy. V období 21. až 25. října se všem Býkům zadaří v lásce, probudí se v nich skryté vášně a erotika.

Blíženci upevňují své postavení v práci

Blížencům říjen 2019 nabízí novou energii a skvělé kontakty v budování pracovní kariéry. Ideální dny jsou kolem úplňku v Beranu 13. 10., kdy se Blížencům může dařit v podnikání a učení se nových věcí. V osobním a pracovním životě Blíženci už delší dobu něco skrývají. Nějaké tajemství je možná i tíží na duši. V říjnu tohoto roku budou v tomto ohledu ještě zamlklejšími. Blíženci jsou obvykle otevření a přátelští, tento měsíc je však zastihne v hluboce přemýšlivé náladě, kdy nebudou ochotní nikomu nic sdělovat. Říjen bude pro Blížence mentálně vážným a náročným měsícem.

Raka čeká v říjnu štěstí a harmonické vztahy

Říjen bude pro Raky aktivním obdobím. Obzvláště v druhé půli měsíce jim do života vstoupí radost a rodinné štěstí. Čeká je vylepšení partnerských vztahů. Kolem 7. 10. by si ale měli dávat pozor na své emoce, které mohou vyvolat menší hádky doma i na pracovišti. V říjnu by Raci mohli zkrášlit svůj domov, změnit svůj vzhled a pustit se do shazování přebytečných kil. Také by mohli úspěšně zapracovat na své životosprávě a změnit své stravovací návyky.

Lev bude cestovat, psát i publikovat

První polovina října bude pro Lvy příznivější, proto by měli důležité věci vyřizovat hned zkraje měsíce. Dařit se jim ale bude i v druhé polovině. Mohou cestovat, psát i publikovat. Bude se jim dařit v kreativní práci s dětmi. Mohou se mnohému novému naučit a mohou být i skvělými učiteli. V druhé půli měsíce se vyskytnou nějaké rodinné problémy, které milé Lvy mohou stát i dost duševních sil.

Pannu čekají pozitivní změny

Říjen pro Panny připravil pozitivní změny v pracovní oblasti, je možné, že dostanou i novou pracovní nabídku, o které budou vážně uvažovat. V tomto měsíci jsou možná i nějaká finanční přilepšení, malá výhra nebo drobnější zvýšení platu. Ty Panny, které v uplynulých měsících intenzivně pracovaly, čeká i uznání šéfa a odměna za vykonanou práci. Zlepšení mohou čekat v oblasti zdraví, mohou objevit nějakou alternativní metodu, která jim pomůže nebo změní dosavadní léčbu.

Váhy prožívají svůj měsíc

Vahám nabízí říjen to nejlepší z celého roku. Příliv energie, radosti, lásky a harmonie. Obzvláště první polovina měsíce bude pro Váhy příznivá – mohou vylepšit svoji kariéru, zdraví i partnerství. Ale i v druhé části měsíce se může Vahám dařit. Svým diplomatickým jednáním vylepší své postavení v práci a sumu na bankovním kontu. Nejpříznivější čas pro jejich peníze nastane kolem 21.–25. října. Zajímavé je, že to bude i velmi příznivá doba pro sex a erotiku.

Štír bude regenerovat a sbírat sílu

Štíři koncem října a začátkem listopadu začínají svůj nový jednoroční cyklus. Doba kolem narozenin je pro ně vždy velmi citlivá a Štíři bilancují, co se jim v minulém roce povedlo, kam dospěli, co dokázali. A vypadá to, že Štíři toho v minulosti dokázali hodně. Možná jsou trochu unavení, možná by měli více myslet na svoji regeneraci a odpočinek. Měli by nabrat sílu do dalšího období, které před ně postaví nové úkoly a výzvy. Koncem měsíce se Štírům začne dařit v partnerských vztazích, prožijí silná erotická dobrodružství. Mohou dojít i k nějakému důležitému poznání skrze partnerství.

Střelec se učí věřit v sebe

Jupiter, planeta symbolizující největší štěstí v astrologii, prochází znamením Střelce a Střelci se učí z jeho darů těžit. Měli by si jen uvědomit, že Jupiter není hmotná planeta, nepřináší materiální věci. Učí věřit v sebe, což je to pravé štěstí. A toto štěstí je v říjnu Střelcům nabízeno plnými hrstmi. Život jim ukazuje nové příležitosti, nabízí jim nové impulzy, ukazuje nové životní obzory. Nabídne jim i vylepšení jejich vzhledu. Mnozí Střelci zkrásní nebo se stanou pro druhé pohlaví velmi přitažlivými.

Kozoroh se ladí a připravuje na nový život

Kozorozi jsou v životní etapě, která je připravuje na velké změny v roce 2020. Ladí si vztahy s druhými lidmi, vylepšují si svá kariérní postavení nebo intenzivně hledají svou budoucí životní orientaci. Letošní říjen jim nabídne opět několik příležitostí nechat odejít to, co je staré a nepotřebné a přivítat v životě nové. Kozorozi musí být silní, čeká je velmi silné období, které je může vynést až do oblak. V říjnu by si měli dávat pozor na datum 7. 10., kdy budou muset řešit konflikt, který se jim chtít řešit opravdu nebude.

Vodnář se těší ze svých nových nápadů a nových příležitostí

V říjnu Vodnáři mohou cestovat, učit se novým věcem, poznávat nové lidi a nové věci. Budou je napadat i nové neotřelé myšlenky. Budou si tříbit svůj intelekt. Budou si také vytyčovat nové životní cíle, což se jim zúročí v příštím roce a hlavně v roce 2021. Pro Vodnáře se otevírají nové životní cesty, ať je na nich provází láska a pochopení druhých lidí.

Ryby se učí porozumět svému emocionálnímu světu

A takový je i celý říjen pro všechny Ryby. Měsíc ve znamení pochopení vnitřního života, myšlenkového přesunu od pasivního přijímání k aktivnímu přístupu. Vzít život do vlastních rukou, zhmotňovat své ideje. Život se Rybám odmění porozuměním druhých a láskou. Ryby by v říjnu mohly změnit i svoji životní filozofii, vrhnout se do úplně něčeho nového. Dařit se jim bude v lásce a ve vydělávání peněz.

-jik-

reklama

Související témata: horoskopy , znamení zvěrokruhu , říjen 2019 , měsíční horoskop

reklama

Přečtěte si také

reklama