Bleskový horoskop na měsíc srpen 2019. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Srpen je z astrologického hlediska nejkrásnější měsíc roku. Každému dává radost, lásku a krásu. Co fantastického v letošním srpnu čeká každé znamení konkrétně?

Beran

Berana čeká láska, fantastická, krásná, romantická, náhlá, velká… prostě přesně taková, jakou si Beran přeje. Berani v srpnu prožijí nebo mají příležitost prožít mnohá milostná dobrodružství. Mohou jim do života vstoupit noví lidé, ale i nové pracovní příležitosti. Největší radost jim budou dělat děti. Ti, kteří děti nemají, je mohou v letošním srpnu počít.

Býk

Býci jsou sice pomalí a konzervativní, ale v letošním srpnu budou intenzivně přemýšlet, co fantastického a úžasného změní v budoucnosti. Mohou také prožít nádherné chvíle s rodinou, užijí si dobrého jídla a pití v dobré společnosti.

Blíženci

Blížencům letošní srpen nabídne fantastické příležitosti k cestování, k návštěvám mnoha letních společenských akcí a hlavně možnost skvělé komunikace se všemi, které mají rádi. V srpnu se Blíženci budou pohybovat, cestovat a mluvit a mluvit a mluvit.

Rak

Rakům letošní srpen nabídne pocit, že si mohou v životě dovolit více než obvykle. Díky většímu sebevědomí a sebehodnocení jim vzroste i konto na účtu v bance. Začnou si plánovat, co fantastického podniknou, a také to podniknou a užijí si to.

Lev

Lvi jsou králové zvěrokruhu a srpen je jejich měsíc. Lvi milují sami sebe a v letošním srpnu budou mít mnoho příležitostí si svoji sebehodnotu mnohokrát potvrdit. Půjde jim fantasticky vše, na co sáhnou – podnikání, práce, investice i láska.

Panna

Pannám letošní srpen nabídne nový začátek ve všem, co si budou přát. Zvláště v druhé polovině srpna se jim otevře řada příležitostí k učení, k osvojování si nových metod a podpoře sama sebe. Bude se jim dařit především v pracovních činnostech.

Váhy

Pro Váhy je letošní srpen obzvláště krásný. Mohou se potkávat s přáteli. Pro všechny budou zábavní, společenští a milí. Může se jim dostat zasloužené odměny i uznání od ostatních. Také by je mohl čekat nějaký fantastický dárek, o kterém již dlouho snili.

Štír

Štírům se v letošním srpnu bude fantasticky dařit především na poli kariéry. Mohou dosáhnout vytoužených profesních cílů, může jim přijít skvělá nabídka práce, o které snili, nebo se pustí do vlastního projektu, který by jim mohl přinést úspěch.

Střelec

Střelci si v letošním srpnu konečně uvědomí, co od života chtějí. Poznají svoji vlastní hodnotu a sebevědomě se pustí do různých činností, ve kterých se jim bude dařit. Střelci konečně mohou dosáhnout svého cíle, hurá!

Kozoroh

Kozorozi v letošním srpnu budou objevovat tajemství vášnivé lásky a sexu. Do života jim vstoupí nové sexuální výzvy. Mohou je čekat i velké, ale opravdu velké finance.

Vodnář

Vodnáři si v srpnu vylepší vztahy s druhými lidmi, a to včetně těch partnerských. Konečně jejich lásky budou mít pocit, že doma mají milujícího muže nebo ženu a v práci skvělého kolegu. Vodnáři budou mít v srpnu důvod být sami se sebou opravdu spokojení.

Ryby

Rybám se v letošním srpnu vylepší pracovní vztahy. Také by se tito lidé mohli více věnovat svému tělu, pustí se do cvičení nebo objeví kouzlo nějakého pro ně nového sportu. Každopádně by mohli mít touhu si užít života o něco více než obvykle a mají velkou šanci, že se jim to podaří.

-jik-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.