Bleskový horoskop na měsíc září 2019

Co čeká všechna znamení v září roku 2019? V čem se jim bude dařit, v čem se vyplatí opatrnost a na co mají zaměřit svoji pozornost? To vše se dozvíte v přehledném bleskovém horoskopu na měsíc září 2019.

Měsíc září je měsícem sklizně, také znamení Panny, které tomuto měsíci po většinu času vládne, je znamením pozdní úrody a její sklizně. Co jsme zaseli, teď sklízíme. Pojďme se podívat, co konkrétně „sklidí“ jednotlivá znamení.

Beran by si měl v září především věřit

Berani mohli prožít dost náročný srpen. Hlavně v jeho druhé půli museli řešit nelehké situace a témata, která pro ně mohla být i velkou zkouškou odolnosti a vytrvalosti. Toto těžké období pomalu končí. V prvních čtrnácti dnech září by se Berani měli věnovat třídění získaných informací, udělat si jasno, co je pravda, co je trochu jinak a hlavně, co doopravdy chtějí. Nic by neměli řešit pod tlakem a ve vypjatých emocích. V druhé polovině září se situaci pro ně výrazně zlepší, otevřou se jim nové cesty, možná nastartuje i nová kariéra. Každopádně mohou zahlédnout svoji lepší budoucnost. Pro své zdraví by si v září měli zkusit naplánovat alespoň jeden prodloužený víkend. Na cestách je čeká nějaká šťastná náhoda, která jim také může pomoci v cestě vpřed. Štěstí bude přát především Beranům narozeným ve druhé dekádě znamení.

Býci by v září měli vsadit na kartu trpělivosti

Září je pro Býky příznivý měsíc. Určitě se jim podaří dořešit mnoho věcí, které dořešit potřebují. Doma zažijí klid, pohodu i lásku. Možná je trochu potrápí děti školou povinné, pro které bude obtížnější návrat do školních lavic. Býci si v září mohou vylepšit i svůj domov nebo byt, mohou do něj investovat nebo ho vymalují či zrenovují. Každopádně v září si Býci plní své sny. Těžší to budou mít jen Býci narození v první dekádě znamení, kteří musí vsadit na kartu trpělivosti a pochopit, že změny, které jim proudí do života, jsou k jejich budoucímu dobru. Měli by také pochopit, že štěstí přeje odvážným a že věčné setrvávání na starých pozicích a stanoviscích nemusí nést kýžené výsledky.

Blíženci v září mohou najít nové zdroje peněz

Blížencům září přinese do slova a do písmene „návrat na značky“. Práce, škola, řešení úředních záležitostí jim budou zabírat nejvíce času. Ale jejich úsilí se vyplatí, mohu se naučit nové věci nebo začít s novými věcmi. Bude se jim dařit ve studiu a v nastavování nových produktivních procesů v práci. Práce jim může přinést i naději na nový zdroj peněz nebo vylepšení rodinného rozpočtu. V partnerských vztazích mohou prožít se začátkem školního roku nějakou deziluzi nebo rozladění. Možné je i milostné zklamání. Přesto by se měli pokusit si dát své vztahy do pořádku, protože ti, co dlouho čekají na možnost otěhotnění, mají v září šanci. Naděje na potomka by Blížencům mohla přinést i vysněnou stabilitu do partnerských vztahů, samozřejmě jen těm vztahům, které jsou založené na vzájemné lásce a úctě.

Rakům se v září může splnit velké přání

Září přináší Rakům ústup od dlouhodobých starostí. Rakům se již po několik let do života s železnou pravidelností vracejí věci z minulosti, které musejí řešit. Bude tomu stejně i toto září, jen s tím rozdílem, že konečně zahlédnou světlo na konci tunelu. Rakům se může podařit udělat tlustou čáru za minulostí a vykročit v životě o kousek dále. Především Raci narození ve druhé dekádě znamení náhle pochopí, že nejhorší věci nebo největší rozhodování mají za sebou. Mohou se cítit volní a svobodní. Raci by také měli využít přízně hvězd a zkusit si vyplnit nějaký svůj velký sen. Pozor by si jen měli dávat na manipulaci vůči druhým lidem nebo svým partnerům, mohla by se jim vrátit v podobě pomluv, intrik nebo falše. Své vztahy zrcadlíme a jak se chováme k druhým, oni se chovají k nám. Otevřenost a nezatajování důležitých věcí je cesta Raků ke štěstí, a nejen v tomto měsíci.

Lvy štěstí neopouští ani v září

Lvům sice končí prázdninová jízda, ale štěstí je ještě neopouští. Mají spoustu energie, spoustu nových plánů, mnoho nových vizí, které si chtějí splnit. A bude se jim dařit. Pouze musí být ve své činnosti přesní, pečliví. Neměli by přehlédnout nějaký podstatný detail a nepodepisovat nic, co si pořádně neprověřili. Lvi narození v první dekádě znamení od jara tohoto roku pravděpodobně prožívají velké změny nebo náhlé zvraty osudu. Září jim přinese zklidnění, příležitost se zastavit, vše více promyslet. Možnost postavit nové stabilní základy pro své podnikání, kariéru i osobní život. Může se jim podařit najít dobré spolupracovníky, kolegy a zbavit se těch, kteří se v minulosti příliš neosvědčili.

Pannám září patří, může se jim dařit ve všem

Většina Pannen prožije výjimečné září, především jeho začátek, kdy se ve znamení Panny setkají hned čtyři planety ve vzájemné konjunkci. Přinese jim to příležitosti si vylepšit život, začít nové věci, zapomenout na minulost. Naroste jim energie, životní elán. Najednou budou mít sílu řešit spoustu problémů nebo dořešit mnoho úředních záležitostí. Mohou také začít s novým studiem nebo nějakým novým kurzem. Také si mohou vylepšit zdraví, měly by začít se cvičením nebo zkusit „najet“ na zdravější životní styl. I v lásce se bude Pannám dařit. Mohou potkat novou lásku. Měly by být však opatrné a ujistit se, jak to s nimi jejich nový objekt opravdu myslí. Je totiž možné, že Pannám hrozí milostné podvody, nejvíce těm, které se narodily kolem 12. září. Také ty Panny, které v minulosti jednaly nečestně nebo se „dlouho vezly“ na úkor ostatních, čeká v září spravedlivá odplata.

Váhy mohou v září prožít šťastné změny

Klíčovým slovem pro všechny zrozence ve Vahách je v měsíci září komunikace. Možná sami svůj způsob komunikace k druhým lidem změní nebo ho budou muset změnit, okolnosti je donutí. Náročnější situace je mohou stát mnoho energie. Proto by si měli naplánovat ještě nějakou dovolenou „babího léta“ nebo alespoň prodloužený víkend. Odpočinek by měli směřovat ke konci měsíce, kdy si ho více užijí. Každopádně úsilí, které vyvinou, jim přinese šťastné změny, nové příležitosti, možná i novou lásku. Změn by se neměli bát, neměli by váhat a za každou cenu nesetrvávat na „svých jistotách“. Stejně žádné jistoty nemají, jistotu můžeme najít jen sami v sobě. Pro Váhy tato pravda platí v letošním září dvojnásob. Mají šanci najít samy sebe, naučit se spoléhat na sebe a zároveň být i skvělými partnery.

Štíři v září budou řešit lásku

Většina Štírů v posledních měsících prochází náročným obdobím, ale štěstí jim přeje. Sklízejí spravedlivé plody svého minulého úsilí. Plní se jim sny, obzvláště Štírům narozeným ve druhé dekádě znamení. Hlavním tématem měsíce září je pro Štíry láska. Možná, že žijí v komplikovaných vztazích, možná i v milostných trojúhelnících. Tito Štíři je v září začnou řešit. Budou chtít najít pravdu o sobě i o svých partnerech. Možná se i rozhodnou, s kým budou v budoucnosti žít a koho milovat věrnou láskou. V září se pro Štíry dají do pohybu i úřední záležitosti. Věci se pohnou z místa a to, co se táhlo týdny a měsíce, se rychle vyřeší. Září je pro Štíry příznivé i z finančního hlediska. Mohou obdržet nečekané peníze, které buď dobře investují, nebo využijí na nějakou neplánovanou dovolenou.

Střelci se pokusí hnout z místa

Pro Střelce je první polovina září poměrně náročná. Možná s podivem, protože v jejich znamení se pohybuje největší Dobroděj nebe – planeta Jupiter, a ta jim přináší příležitosti si život srovnat, narovnat, tak jak potřebují. Problémem je, že v první polovině září bude Jupiter součástí T kvadratury, a ta obvykle přináší určitou urputnost, lpění na falešných nebo nesprávných stanoviscích nebo zabývání se nepodstatnými detaily či fakty. Střelci by se tedy začátkem září neměli svojí situací nebo nevyřešenými záležitostmi tolik trápit, druhá polovina měsíce jim nabídne východiska z tíživé situace a přinese i radost do života. Možná i nové pracovní příležitosti, nové vztahy. Planeta Jupiter, která vládne všem Střelcům, je planeta spravedlnosti, proto by i její zrozenci měli více věřit, že věci mohou dopadnout v jejich prospěch „tak nějak samy“ a netlačit tolik na pilu. Pozor jen při podpisu smluv.

Kozoroh v září odhalí pravdu

Mnohokrát jsme psali, že Kozorozi dlouhodobě prožívají náročné a velmi intenzivní období. Nejpomalejší planeta Pluto je v jejich znamení a postupně prověřuje základní hodnoty života Kozorohů. Navíc je v jejich znamení i planeta Saturn, která symbolizuje překážky. Ne všichni Kozorozi musí vliv těchto dvou velkých hráčů oblohy prožívat negativně, ale intenzivně určitě. Září tohoto roku ulevuje od stálého tlaku především zrozencům druhé dekády znamení. Těm může přinést i nějakou radost, splnění snu nebo přání. Zrozencům první dekády zase velké a překvapivé příležitosti v oblasti práce, zdraví, partnerských vztahů nebo peněz. Všem Kozorohům září přinese příliv nové energie, životní elán i radosti všedního dne. Kozorozi obecně by se měli přestat ohlížet do minulosti, čekají je skvělé zítřky. Velký obrat nepříznivého osudu.

Vodnář prožije převratné září

Láska, štěstí, upřímné city, úspěch v práci, nové začátky. To jsou klíčová slova pro Vodnáře pro měsíc září. Možná jen ti, co se narodili v první dekádě znamení mohou prožívat nebo v nedávné minulosti prožili nějakou překvapivou změnu. Ale Vodnářům změny obvykle nedělají problém, berou je jako „sůl života“, novou příležitost, která je posune dál. A Vodnáři se skutečně dále posouvat budou. V zaměstnání se pro ně připravují důležité změny, které slouží nejen k jejich osobnostnímu růstu, ale i růstu společnosti jako takové. Revoluční doba je postupně tady a s ní i její revolucionáři Vodnáři. Velké příležitosti.

Ryby by měly pochopit, že překážky jsou překonatelné

Ryby v měsíci září něco zásadního přehodnotí. Pomůže jim k tomu analýza jejich životní situace. V září vezmou Ryby rozum do hrsti, přestanou snít o věcech, které se nesplní, pokud se o ně nepřičiní. A ejhle, cesta se otevře. Ryby musí pochopit, že si nesmějí nic nalhávat, nedat na „pozlátko života“, že musí jít k podstatě věci. Pokud přijmou zodpovědnost za své činy a skutky, pokud pochopí, že překážky na cestě ke štěstí jsou překonatelné a odstranitelné, jejich pohádka se vyplní. Protože jenom Ryby nikdy neztrácejí víru v dobro a lepší konce. Neměly by však věřit ve „falešné proroky“ jak ve svém okolí, tak v sobě. Cesta pravdy je jejich cesta.

Jiřina Köppelová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.