Ideální místo pro život podle hvězd? Vodnářům se bude líbit v Ostravě, Střelce uchvátí Norsko

Měli bychom žít tam, kde cítíme, že je nám dobře. Bohužel najít takové místo bývá někdy obtížné najít. Trochu vám s tím pomůžeme. Každé místo má totiž nějaké vibrace a přitahuje tím lidi narozené v určitém znamení zvěrokruhu. Samozřejmě, stěhovat se kvůli tomu, co říkají hvězdy, je trochu bláznivé. Ale zajet si někdy do těchto míst alespoň na dovolenou určitě můžete.

Beran

Berani jsou ohnivé znamení, touží po sebevyjádření, dobrodružství a chtějí si užívat přítomnost, žít tady a teď. Vyhovují jim místa, kde se cení individualita, soutěživost a tvrdá práce. Také překypují životní energií, provází je často až dětská radost ze života a často jednají velmi impulzivně a spontánně. Svobodně se tedy budou určitě cítit na místech, kde se mohou i trochu vybouřit a být hlučnější, aniž by to někomu vadilo.

Ideální místa pro Berana: Argentina, Austrálie, Texas, Aljaška, velká města

Býk

Býci jsou zemské znamení, velmi praktičtí a hlavním smyslem jejich života bývá práce. Zároveň si ale dobře uvědomují, že klíčem k životnímu štěstí je najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Býci oceňují domácí pohodu a rádi se obklopují hezkým prostředím. Nebývají moc tolerantní a je jim dobře na místech, kde je dosud panenská příroda nebo kde se lidé alespoň chovají šetrně k životnímu prostředí.

Ideální místa pro Býka: Tahiti, Dominikánská republika, Nový Zéland, Mauricius, Český ráj

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení jsou vnímaví, poměrně přizpůsobiví a také činorodí a zvídaví, s širokým okruhem zájmů. Líbí se jim na místech, která zažívají rychlý ekonomický i kulturní růst. Čím víc tam mohou vidět a zažít, tím lépe! Důležité pro Blížence je ale i to, aby tam byli lidé přirozeně přátelští a ochotní přijmout mezi sebe někoho cizího.

Ideální místa pro Blížence: Chicago, Dubaj, Estonsko, Hong Kong

Rak

Raci jsou komplikované, velmi citlivé a vnímavé znamení a hodně si zakládají na rodině a místě, kde žijí. Proto jim často dělá velké potíže, když mají domov opustit. Cítí se pak jako šnek, který ztratí svou ulitu. Lidé narození v tomto vodním znamení mají také velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy, bývají přátelští, rádi pomáhají a také se nechávají rádi opečovávat. Dobře se budou cítit na místech, kde se lidé chovají stejně.

Ideální místa pro Raka: Řecko, Havaj, Jamajka, jižní Morava

Lev

Lvi jsou přirození vůdci. Líbí se jim všude tam, kde mohou nechat vyniknout svou autoritu, kterou bude jejich okolí obdivovat. Ideální jsou pro ně místa, kde se nejen očekává, že budete vždy vypadat naprosto úchvatně, ale kde je to i povinnost, pokud chcete mezi místními uspět. Města plná večírků, filmových premiér, místa, kde se to blyští a kde lze potkat známé osobnosti, jsou to pravé pro pozornost milující Lvy.

Ideální místa pro Lvy: Rio de Janeiro, Los Angeles, Las Vegas, Bombaj, Karlovy Vary

Panna

Panny milují čistotu, dokonalost a pečlivost, někdy až přílišný perfekcionismus. Nejsou to velcí snílci, všechno musí mít pečlivě uspořádané a přehledné. Toto zemské znamení se bude cítit dobře tam, kde se může dobře pracovně uplatnit, kde je čisto a pořádek, ale také na místech, kde se dbá na péči o zdraví, kde se lidé snaží žít v souladu s ročními obdobími, především využívat lokální potraviny a jíst sezonně, a kde si člověk může užít i trochu klidu stranou od hlučícího davu.

Ideální místa pro Panny: Nizozemí, Rakousko, Nová Anglie, Singapur

Váhy

Pokud dáte člověku narozenému ve znamení Vah vybrat pár míst, kde by mohl žít, nejspíš se bude jen těžko rozhodovat a hodně váhat. Zrozenci v tomto znamení milují harmonii, krásu a tak trochu i luxus, takže si budou vybírat místa, kde je toto všechno dostupné. Ideální jsou pro ně města plná kultury, hudby, umění. Na druhou stranu je pro Váhy důležitá rovnováha a dobře se budou cítit i tam, kde nemusí bojovat s konkurencí a mohou si užívat trochu klidu.

Ideální místa pro Váhy: Paříž, severní Itálie, Stockholm, Praha, luxusní zámořské země

Štír

Štíři jsou tajemní a milují tajemná, možná i trochu nebezpečná místa. Díky své vrozené intuici jsou to skvělí byznysmeni a bude se jim líbit všude tam, kde si mohou něco vybudovat a těžit z toho. A ještě jedna věc – Štíři se nikdy nevracejí na místa, která opustili.

Ideální místa pro Štíry: Šanghaj, Amsterdam, Bangkok, Washington, D. C.

Střelec

Rození cestovatelé a milovníci života Střelci mají rádi otevřený prostor a místa, odkud to mají blízko do přírody i do města za kulturou. Zrozenci v tomto ohnivém znamení neustále vyhledávají dobrodružství a touží prozkoumat svět hlavně prostřednictvím lidí, dobrého jídla a pití.

Ideální místa pro Střelce: Kanada, Norsko, Jihoafrická republika, Kostarika, Liberec

Kozoroh

Ambice mohou cílevědomé a věčně pracující Kozorohy dovést do měst a zemí, které jsou centrem světového bohatství, moci, podnikání a politiky. Tam, kde mohou Kozorozi obrazně zdolávat kopce a hory. Zrozencům v tomto zemském znamení budou vyhovovat i sofistikovaná místa, kde si lidé váží diskrétnosti a je pro ně důležitá důstojnost.

Ideální místa pro Kozorohy: Londýn, Švýcarsko, Berlín, Katar

Vodnář

Bohémští Vodnáři žijí tak trochu v budoucnosti, s myšlenkami vždy o krok napřed. Touží po pokroku a vyhovují jim města plná moderních technologií a nově vznikajících kultur. Vodnáři také mívají neobvyklý životní styl a rádi plavou proti proudu, takže jim ani nevadí žít na místech, kam až tak úplně nezapadají.

Ideální místa pro Vodnáře: Tokio, Soul, Izrael, Island, Ostrava

Ryby

Duchovně založené, citlivé a tvůrčí Ryby hledají pro sebe ráj. Místo, které je stranou od okolního světa a tak trochu tajemné, kde se mohou nechat v klidu jen tak unášet. Jako vodnímu znamení jim samozřejmě nejvíc vyhovují lokality poblíž vodních ploch a také místa s hluboce zakořeněnými duchovními a náboženskými tradicemi.

Ideální místa pro Ryby: New Orleans, Wales, Peru, Bali, Šumava

-jk-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.