Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Indický horoskop: Jaké znamení vám přísluší?

1/12: Vrishabha (časově odpovídá znamení Býk)
horo - byk

Na jednu stranu symbolizuje stálost, klid, vytrvalost a především nechuť přijímat změny a čelit jim. Je vám vlastní vytrvalost a síla, proto ji aplikujte do věcí a k lidem, kteří za to stojí, neztrácejte energii s těmi, co vás neberou vážně.

 

Prima tip: Pamatujte na to, že každá změna signalizuje posun, pokud se jim budete vyhýbat, zůstanete stát na místě. A to nechcete!

2/12: Mesha (časově odpovídá znamení Beran)
horo - beran

Vy se prostě nedáte, víte, co chcete a co se vám líbí. Je vám vlastní zodpovědné jednání, které zrcadlí přirozenou autoritu. Jste odvážní, milujete dobrodružství a občas taky řádně vybouchnete, což je někdy na škodu. Zkuste se oprostit od sobeckých manýrů a koukněte se také na ty, kteří žijí vedle vás a po vašem boku, abyste je nepřeválcovali.

 

Prima tip: Někdy je fajn překonat prvotní lenost a pustit se do víru života.

3/12: Mithuna (časově odpovídá znamení Blíženec)
horo - blizenci

Milujete objevování vašich protějšků, do vašich všední dní proutí erotika spolu s touhou v mnoha podobách. Nalaďte se na emoce, porozumějte jim, odpovídejte na ně svými skutky. Neblokujte v sobě něco, co vás dělá tím, jací jste. Jste zvídaví, rádi se učíte a poznáváte. Jako ryby ve vodě se cítíte s někým než zcela sami. Láska ve všech podobách představuje klíč ke štěstí a spokojenosti. Konečně si ním odemkněte pocit radosti.

4/12: Karkata (časově odpovídá znamení Rak)
horo - rak

Život ve vaší režii je pod diktátem citů, někdy snění, představ či vizí různého charakteru. Zkuste se povznést nad obavy, přijměte sami sebe se vší parádou a vězte, že jste pro sebe nemohli udělat lépe. Je přece hloupost překopat všechno, abyste se zavděčili druhým. Pak byste to už nebyli vy. A to nechcete. Abychom byli přesní, to nechce nikdo.

5/12: Sinha (časově odpovídá znamení Lev)
horo - lev

Na vás si jen tak někdo a něco nepřijdou. Sinha mimo jiné značí vítězství, což lépe vykresluje vaši soutěživost či snahu se poměřovat s jinými a také chuť být za všech okolností za toho, komu náleží první příčka. Využíváte svých schopností na maximum, proto si tykáte s úspěchem a efektivitou. Nadchněte se pro svůj temperament a božskou sílu, co je vám vlastní.

6/12: Kanya (časově odpovídá znamení Panna)
horo - panna

Abyste se cítili pevni v kramflecích, chcete si zařídit maximální pocit bezpečí a jistoty. Nejenom kout, kam se můžete vrátit, ale i obklopit se lidmi, kteří vás jen tak pro nic za nic nevymění. Neobávejte se svých slabostí, přijměte a nahraďte je pocitem, že namísto toho umíte tamto. Občas chtějte být sami, a nikdy neprahněte po lásce jen proto, abyste nebyli single.

7/12: Tulá (časově odpovídá znamení Váhy)
horo - vahy

Ve vašem případě hraje hlavní roli rovnováha, všudypřítomná harmonie a řád. Jakmile dojde k nerovnováze, už to pojednou nejste vy a cloumá vámi vnitřní neklid. Nepřepínejte se, chtějte tak akorát, naučte se milovat prvně sebe a pak city dávejte dál. Vše raději s mírou, než tančit na okraji propasti a riskovat mnohé.

 

Prima tip: Objevte kouzlo meditace. Právě ta je tak povznášející.

8/12: Vrischika (časově odpovídá znamení Štír)
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Něco končí, aby něco nového mohla vzniknout. Proto se tomu nebraňte. Velmi často se řídíte instinktem a dbáte na vnitřní a vnější soulad. Všechno do sebe musí zapadat, nikoli se převyšovat nebo tlouci. Nejste spokojení? Kráčejte životem dál, rozlučte se s tím, co vás bolí a přijměte to krásné. Bude vám lépe.

9/12: Dhanus (časově odpovídá znamení Střelec)
horo - strelec

Dbejte o vaši tělesnou schránku, aby vaše mysl i celé vaše já kompletně vyrostlo. Všechno souvisí se vším, takto k životu přistupujte a uvidíte, že sklidíte velkolepé výsledky. Ostatně už bylo na čase. Mějte pochopení pro sebe i pro ostatní a naučte se odpouštět. Nikoli kvůli vlastní slabosti, avšak proto, abyste duševně vyrostli. Tato proměna značí maximální pocit svobody.

10/12: Makara (časově odpovídá znamení Kozoroh)
horo - kozoroh

Na úspěch si nemáte problém nějaký ten pátek posečkat. Na city kdoví kolik nehrajete, u vás spíše hraje první housle rozum. Sledujete situaci, vyčkáváte a pak nemáte problém zaútočit, abyste dosáhli na metu vám hodnou. Na mnohé působíte chladně a věcně, avšak jedině vy víte, jak na tom jste. Od ostatních si udržujete odstup a chráníte své nitro ledovým krunýřem, pod který si nepustíte kohokoli.

11/12: Kumbha (časově odpovídá znamení Vodnář)
horo - vodnar

Vás charakterizuje nezdolná kreativita spolu s inteligencí, logickým uvažováním a touhou dostat se na kobylku sám sobě. Ostatně držíte se pravdy, že když porozumíte sami sobě, už nikdy nebudete sami. Všechno se děje pro něco a nic není jen tak. Dejte na svůj úsudek, kašlete na rozumování ostatních a najděte se ve svých myšlenkách.

12/12: Mina (časově odpovídá znamení Ryby)
horo - ryby

Citlivost, něha, srdečnost a intuice, vaše mocné zbraně, díky kterým mnohé získáte. Na věčné otazníky vašich dní se neptejte vašeho okolí, nemohou odpovídat za vás, netuší, co se ve vás děje. Na temná zákoutí si neváhejte posvítit a nedejte se. Pak byste byli pro druhé snadným terčem.

 

 

-lz-

reklama